Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Pomoc s naceněním obrazů (Michl, Snížek, Lískovec..)

Vykupminci.cz
Numisargo

Pomoc s naceněním obrazů (Michl, Snížek, Lískovec..)

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj,

tchán zdědil po matce nějaké starší obrazy. Chce je prodat a potřeboval by znát přibližnou cenu, nejspíš půjdou na aukro, tak aby věděl kolik si cca říct.

Přikládám fotky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
2

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
2

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
2

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
2

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
2

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
2

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
děkuji za váš čas a pomoc
Registrovaný uživatel
Dobry den, pokud by ten Snizek byl za rozumnou cenu, mel bych o nej zajem, neb je opravdu pekny. Prosim napiste mi na email: limo7@seznam.cz. Pripadne pokud trvate na aukru, tak mi dejte vedet az ho tam date.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

určitě nebude problém dohodnout se v případě zájmu i jinak. Tchán chce obrazy prodat, protože mu doma leží jen opřené o zeď a zabírají místo.

Jen nevíme jakou mají obrazy cenu.
Moderátor
Zajímavý je pouze ten František Michl...
Cena podle rozměrů pláten od nižších tisíců Kč až po nižší desetisíce u větších vydařených kompozic. Pokud jde o originály...
Registrovaný uživatel
ok. napíšu tchánovi ať u Michla přeměří plátna.
Jestli original, těžko říct, ale z mého lajckého pohledu vypadají jako že jo...je to starý, na plátně štětcem :-)
otázka jak to poznat...dle vzhledu to vypadá i v původních rámech
Registrovaný uživatel
Dobrý den, ja bych měl zájem o tu madonu popřípadě i mě dejte vědět kdy jí vystavíte na aukro ..Děkuji J bazarindy@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Kromě Františka Michla, kde pouze "Snížek" je typický, je sběratelsky zajímavý i ten interiér lesa od Jaroslava Černého. Michl a Černý jsou jména mezi sběrateli známá a objevují se i na běžných aukcích. Obraz od Lískovce je věc, kde se nesbírá autor, ale spíš zobrazené téma. I tak jde o hodnotu kolem 3000 Kč. Ale ani u vystavených Michlů bych cenu neviděl vyšší než 5000 Kč. Jde většinou o raná a nevýrazná díla. Ceny obrazů Františka Michla viz např. přehledy dosažených aukčních cen na webových stránkách Galerie Národní nebo Galerie Platýz.
Registrovaný uživatel
Moc diky za odpoved. Jen nejak nevim kde vidis toho J.Cerneho
Registrovaný uživatel
Sorry, asi mám poruchu vnímání modré a to "ŽEK" s letopočtem jsem četl jako "ČERNÝ".
Registrovaný uživatel
To mas dobry oci. Ja prectu jen snizek...asi z toho nepozname jestli se jedna o jindricha nebo jaromira?

Jinak opravdu moc diky vsem za pomoc
Registrovaný uživatel
Přiznám se, že se Snížkem jsem se zatím nepotkal. Na webu se momentálně vyskytuje obraz údajně od Jindřicha zde:
http://www.starozitnostikh.cz/page.php?category=obrazy&order_by=nr&offset=0
a od Jaromíra zde:
http://www.eantik.cz/cz/detail.aspx?did=71195
Podpis na Tvém obrazu se neshoduje s žádným, ale osobně bych se přiklonil spíš k Jindřichovi.
Registrovaný uživatel
Ok, diky moc
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jen se zeptám, narazila jsem zde na obraz od Michla (zasněžená krajina) už je prodaný? Děkuji předem za odpověď

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » Pomoc s naceněním obrazů (Michl, Snížek, Lískovec..)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1