Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Pomoc s urcenim autora

Vykupminci.cz
Numisargo

Pomoc s urcenim autora

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosim o pomoc s urcenim autora signovan je ale to necitelne je videt pouze rok 27. Dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ta číslice , datace , vidím to jako 77, nikoliv 27.
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Ta číslice , datace , vidím to jako 77, nikoliv 27.


Ano, podle mne je ta domnělá dvojka také přeškrtlá ;)
Registrovaný uživatel
Asi ano zmátnul mě jiný oblouček a sklon první číslice dvě sedmičky každá jiná jako kdyby každou psal jiný člověk zajímavé :-)
Registrovaný uživatel
Tak jako tak je ten obraz velmi slabý , takže ani kdybyste to rozluštil , tak je neprodejný .
Registrovaný uživatel
Obraz ma rozmer 96x65 vsazen do masivniho ramu. Je mi divny ze do takoveho slabeho obrazu bylo investovano tolik prostredku jako kdybych si koupil plakat v Ikei za 100 a dal ho 3000 zaramovat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Rám nemusí být původní. Nepíšete, na čem to je "nanesené", může to být i papír podložený lepenkou a ten jak známo jde dotvořit nůžkami dle přání. Rám je pěkný, obraz a ještě pod sklem se nejeví být čímkoliv zajímavý, připadá mi takový "činský" signální. Hodila by se k němu reflexní vesta.
Registrovaný uživatel
V 21.století reinkarnovaný Vincenc Beneš..... ;)
Registrovaný uživatel
Jaroslav Augusta - Procesi a Karel Liebscher - Pekelsky rybnik zajimal by me nazor na pribliznou cenu Augusty olej na drevene desce r. 40x30cm. Dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Lepsi detail Pekelskeho rybnika

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jaroslava Augusty bych nabídl do aukce na Slovensku (SOGA, Irtinvest, Darte). Zkuste jim obraz nabídnout mailem. Myslím si, že by mohl jít přes 1000 EUR.
Registrovaný uživatel
Diky za info. Taky sem si rikal ze na Slovensku mu bude asi lip k tematu obsahu obrazu od Augusty maji lepsi vztah

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Pomoc s urcenim autora

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1