Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » porcelan po babicce

Vykupminci.cz
Numisargo

porcelan po babicce

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,mám tu sady porcelánu po babičce,mají nějakou hodnotu?Může se jednat o art deco?Moc se v tomto nevyznám.Děkuji za odpovědi a zároveň se omlouvám za horší kvalitu fotek.U druhé fotky je pod korunkou písmeno D.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak jsem koknul na net a ta druhá sada z hornickymi kladivy by mohla být Brezova-Pirkenhammer,třetí stará role.Tak možná ta Březova by mohla pár korun stát.Samozrejme prodávat nebudu,památka.Když bude někdo vědět více,tak prosím napište.
Registrovaný uživatel
Vrchní sada je poválečná, hezká, ale nepříliš zajímavá a její cena se pohybuje maximálně ve stovkách korun, pokud o ni někdo bude mít vůbec zájem.
Prostřední sada je už lepší. Březová - Pirkenhamer, pravděpodobně předválečný porcelán, pěkně zpracovaný a kvalitní. Cenu nevím, ale více než 1 000 Kč určitě.
Spodní sada je ze Staré Role, z 30. let 20. století, kdy původní Zdekudaerovu porcelánku už vlastnil koncern Hutschenreuther. Je to nádherné art deco a pokud je Váš soubor kompletní a nepoškozený, popřípadě nepoužívaný je jeho cena i několik tisíc korun. Pokud se ho chcete zbavit dejte ho do aukce některé aukční síně.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Děkuji moc,jste borec.:-)Ta třetí sada je kávova a jídelní sada zároveň.Děkuji za info.
Registrovaný uživatel
Návštěvám budu říkat,že pijou z art deca.:-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak jsem rád, že jsem Vás potěšil. Vaše souprava je skutečně nádherná a zaslouží si velmi uctivé zacházení. Doufám, že v ní budete podávat pouze kvalitní kávu.
Adalbert

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » porcelan po babicce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1