Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Porcelánová hraci skříňka

Vykupminci.cz
Numisargo

Porcelánová hraci skříňka

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, má toto prosím nějakou hodnotu? Dnes to koupil ( nebudu uvádět cenu ) a chci vědět, jestli jsem prohloupil nebo ne 😄.
A budu se toho muset zbavit, žena se boji, že ji to začne hrát v noci jak v hororech, takže nechci aby se mi s cenou vysmáli 😄.

Moc díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
https://aukro.cz/porcelanova-hraci-skrinka-7047109867
Registrovaný uživatel
Numismat děkuji.

Toto jsem našel taky, ale upřímně našel jsem toto a nevím jestli to můžu beat jako objektivní ukazatel ceny.
Každopádně mi pustila úryvek z toho hororu a začal jsem se bát taky, takže jestli máte zájem, za 150 je to vaše 😄😄😄
Registrovaný uživatel
nic pro sběratele
Registrovaný uživatel
To není úplně odpověď na mou otázku, ale díky 😄.
Ptal jsem se, jestli to má nějakou hodnotu, ne jestli je to pro sběratele 😉
Registrovaný uživatel
Je to jasná odpověď. Přímo na otázku. Ptal jste se na hodnotu. A sběratelská hodnota je nulová. Pokud Vás zajímá peněžní hodnota, tzn. cena, tak ta se řídí trhem. A na fóru pro sběratele se dá stěží očekávat odpověď na aktuální bazarovou cenu nějakého novodobého šmuku. Zkuste za padesát let. ;-)
Registrovaný uživatel
Přesně takovou odpověď jsem očekával 😄😄.

Já se fakt nechci hádat, takže to udělám takto : Vyhrál jste, máte pravdu odpověděl jste na mou otázku i když nepřímo.

Pokud se tady najde někdo rozumnější kdo mi teda na danou otázku odpoví trošku přesněji, rád to uvítám 😊.
Moderátor
Deny112 napsal
Pokud se tady najde někdo rozumnější kdo mi teda na danou otázku odpoví trošku přesněji, rád to uvítám 😊.

Myslim, ze nase dosavadni odpovedi byly zcela vycerpavajici vcetne dosazene realne ceny na Aukru, kterou bych povazoval spise za cenu maximalni.
Jak byste si predstavoval objektivní ukazatel ceny?
Registrovaný uživatel
Vaše odpověď mi pomohla, děkuji - beru to jako maximální cenu, takže když to nabídnu někde za 100kc, předpokládám že by se mi nikdo neměl vysmát za přemrštěnou cenu.

A abych odpověděl na Vaši otázku - objektivní ukazatel ceny bych bral třeba 3 a více aukcí, když už se odražíme od toho Aukra.

Každopádně Vaší odpovědi si vážím, neberte to jako rypani, nebo nevděčnost, ale je to prostě nemoc z povolání, kdy jeden ukazatel nestačí 😅.
Moderátor
Deny112 napsal
Vaše odpověď mi pomohla, děkuji - beru to jako maximální cenu, takže když to nabídnu někde za 100kc, předpokládám že by se mi nikdo neměl vysmát za přemrštěnou cenu.

A abych odpověděl na Vaši otázku - objektivní ukazatel ceny bych bral třeba 3 a více aukcí, když už se odražíme od toho Aukra.

Každopádně Vaší odpovědi si vážím, neberte to jako rypani, nebo nevděčnost, ale je to prostě nemoc z povolání, kdy jeden ukazatel nestačí 😅.

U aukci je vzdy cenovy rozptyl, takze ta cena je opravdu jen orientacni.
Jenze vice realnych prodeju nelze najit. Osobne bych klidne zkusil tech 150+ Kc, zvlaste kdyz byly v aukci 2 zájemci. Treba by ten druhy rad koupil.
Registrovaný uživatel
Zkusím to od korunky, i kdyby se to prodalo za korunu, aspoň mně to nebude děsit 😅.

Děkuji Vám moc za ochotu a za radu.
Moderátor
Viz tez
https://aukro.cz/porcelanova-soska-s-hracim-strojkem-14-5x8-5-cm-18994-7045169273
Registrovaný uživatel
While its days as a major player in the camera market Snow Rider may be behind it, the legacy of Topcon cameras lives on, revered by collectors and photographers alike for their timeless design and exceptional craftsmanship.
Registrovaný uživatel
Ono keby sme chceli byť úplne objektívni, tak by tento dotaz musel byť zmazaný, nakoľko toto je sekcia starožitnosti a nie bežných novodobých bazárových produktov:-)
Registrovaný uživatel
To je podpasovka, takovou odpověď jsem nečekal 🤣.

Ale ano máte pravdu, o starožitnost se nejedná, takže to tu defacto nemá co dělat.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Porcelánová hraci skříňka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1