Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » porcelánová soška ženy s kolébkou

Vykupminci.cz
Numisargo

porcelánová soška ženy s kolébkou

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, poradil by mi někdo s hodnotou této porcelánové sošky. Je na ní napsáno Made in Czechoslovakia a Závod výborná jakost. Děkuji za případnou pomoc :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Porcelánka Royal Dux Duchcov po roce 1950. V Duchcově mají ještě pořád matečnou knihu svých modelů a podle čísla na sošce Vám mohou přesně sdělit, kdo modeloval předlohu a od kterého roku se to vyrábělo.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Adalbert napsal
Porcelánka Royal Dux Duchcov po roce 1950. V Duchcově mají ještě pořád matečnou knihu svých modelů a podle čísla na sošce Vám mohou přesně sdělit, kdo modeloval předlohu a od kterého roku se to vyrábělo.
Adalbert


číslo je 246 :) a jaká je hodnota prosím? Nemám v plánu si jí ponechat. Děkuji za odpověď
Registrovaný uživatel
Já matečnou knihu nemám, to si musíte zavolat, nebo napsat přímo do porcelánky v Duchcově. A co se týče ceny, pokud je to pěkný nepoškozený kus zkuste to nabídnout do nějaké aukce starožitností, kde to máte nejblíž. Žádný velký balík nedostanete, ale Duchcov se u nás sbírá, tak je šance na dobrý prodej. Já se o porcelán nezajímám, tak si na odhad ceny netroufám.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Cernyon26, keď môžem trošku poradiť, tak teraz nie je vhodný čas na predaj. Je to zachovalý pekný kúsok, ktorý je dobre odložiť a oplatí sa počkať na lepšie časy v predaji. Pod cenu sa to ale aj teraz dá predať...
Registrovaný uživatel
dochtor a kolik to je, pokud můžete být konkrétnější?? :) díky

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » porcelánová soška ženy s kolébkou

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1