Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » Posledních 100000 čsr. federální měny

Vykupminci.cz
Numisargo

Posledních 100000 čsr. federální měny

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,

objevil jsem inzerát, kde se nabízí posledních 100000 Kčs čsr. měny ve stokorunových bankovkách drcených a zalisovaných v kostce, která obsahuje tento nápis.

Jde o raritu a vzácnost, nebo je to jen obyčejná atrapa?
Registrovaný uživatel
Pěkný den... atrapa určitě ne. Pro banku, nebo někoho kdo pracuje v bance (ani ne nutně na vyšší funkci), není až zase takový problém něco podobného získat. Ale zajímavý na tom je snad jedině fakt, že by to mohlo být posledních (ale úplně posledních, nebo jeden z mnoha ze série posledních všech slisovaných?)... zaleží teď spíš na ceně, kolik by za to chtěl. Nějakou stovku bych za to dal, nic přehnaného. Je to sice zajímavé, ale ne ze sběratelského hlediska jako takového.

Já mám totiž dokonce do válečků slisovaný jeden milion korun v současných tisíci korunových bankovkách. Je to škoda... dostal jsem to darem, že prej si to mám složit dohromady :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Naval milon v o l e :-) Jsi to urcite slozil jak puzzle a ted jsi v baliku.... :-)
Registrovaný uživatel
Čeče ono je na tam napsaný, že prej matematickými výpočty spočítali že by to nějak tisíc lidí skládalo několik set let nebo něco podobnýho, takže asi nic :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Zajímavosti » Posledních 100000 čsr. federální měny

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1