Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » pošta

Vykupminci.cz
Numisargo

pošta

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ja píšem najprv latinkou a naliepam štítok s adresou v azbuke. Z Ukrajiny mne platia cez PAypal.
Moderátor
khhhh napsal
Adresy normálně jenom azbukou, jenom cílovou zemi azbukou i latinkou a zatím vždy bez problémů došlo.

Tak. Šlo to za bolševika, není důvod aby se to teď dělalo jinak. V Rusku i na Ukrajině stejně stále píší azbukou a naší a slovenské poště stačí přečíst, že to má jít na Ukrajinu (do Ruska, SSSR).

Spíš by mne zajímalo, mne tak napadlo, jak to je s arabskýma a jinýma zeměma, kde ten rozsypaný čaj skutečně neumím. (To kdybych tam náhodou někdy chtěl psát.)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
khhhh napsal
Adresy normálně jenom azbukou, jenom cílovou zemi azbukou i latinkou a zatím vždy bez problémů došlo.

Tak. Šlo to za bolševika, není důvod aby se to teď dělalo jinak. V Rusku i na Ukrajině stejně stále píší azbukou a naší a slovenské poště stačí přečíst, že to má jít na Ukrajinu (do Ruska, SSSR).

Spíš by mne zajímalo, mne tak napadlo, jak to je s arabskýma a jinýma zeměma, kde ten rozsypaný čaj skutečně neumím. (To kdybych tam náhodou někdy chtěl psát.)

Posílal jsem do Číny dva dopisy a dorazily v pohodě i bez rozsypaného čaje! ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » pošta

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1