Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » potřeboval bych prosím ocenit známky

Vykupminci.cz
Numisargo

potřeboval bych prosím ocenit známky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mám pár alb po mém dědečkovi, byl vášnivý sběratel známek, já tomu nerozumím....jsou tam různé sady známek..známky jsou z různých zemí a období....mohu zaslat fotky....
Registrovaný uživatel
Můžeme se na to kouknout.Času mám na Filatelii dost,je to můj koníček i povolání.Ozvi se mi na telefon +420607780913.Skrblík

Upřesni státy.Kolik je to alb?Navrhni místo setkání.V případě vážného zájmu o ocenění mohu zabezpečit ubytování v penzionu Marika v Chebu tel 354435469 nebo mobil 603746859
« Poslední úpravu provedl(a) skrblik v 10. 9. 2008, 17:10. »
Registrovaný uživatel
Jsem z Klášterce nad Ohří, Cheb není odemě daleko takže bych mohl přiject, ale jsem pracovně zatížen takže bych mohl přiject nejdříve příští rok....mohu ti zaslat nějáke fotky na tvůj email...nebo ti mohu alba nafotit a vypálit na cd které bych ti poslal....státy jsou tam různe je tam třeba rusko, kuba, jugoslávie, francie, českoslovesko....alb je asi 7 + je narvaná obálka známkami
Registrovaný uživatel
Ok.Tak mi to pošli na Cčí spíše na DVD,to má větší kapacitu.A ať je přepisovatelný.Já ti na to k tomu pošlu hned vyjádření,co se s tím dá udělat.Rusko a Jugoslávie bych měl určitě zájemce.Dále na USA,Canadu,Izrael a Persii.Já osobně pak perfiny ČSR I,ČSR I a Německou říši.
Registrovaný uživatel
napíšeš mi prosím na můj email (longiman@centrum.cz) tvou adresu kam mám zazlat to cd ......

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » potřeboval bych prosím ocenit známky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1