Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Potřebuji Pomoc

Vykupminci.cz
Numisargo

Potřebuji Pomoc

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím všecky,
Mám sbírku známek prevážne rok 1940 az po soucasnotst,jeslti jsem se dobre dival jedna je tam i rok 1880....Známky jsou Československé,SSSR,Vietnam,Čina,Maďarsko,Mongolsko,Polské,Grenada,DDR,Nicaragua a ješte jiné Země..album čítá 400-600 kusů nemám to spočítané...A chtěl bych nekoho z vás poprosit jestli nevíte o někom kdo by mi je mohl ocenit popř. odkoupit ode me..můj email Spider52@seznam.cz (ocenit sám si je nechci chtel bych nekoho kdo tomu rozumí) Díky za odpovědi :-) 8)
Registrovaný uživatel
chtel bych spíše osobní ohodnocení než elektronické :-) neberete to ale spatně :-)
Jsem z okolí OSTRAVY
Registrovaný uživatel
Za kazdou pomoc budu vdečný :-)
Registrovaný uživatel
OPRAVE znamak není 400-600 ale 800-900 :-d
Moderátor
Jelikož jsem ode dneška zase po dlouhé době na chvíli ostravák, mohu s oceněním pomoci, ale až po svátcích.
Registrovaný uživatel
Ahoj dejvy...trosku jsem s tim pocital ze se ozves prave ty....mas prosimte nejake email???kma bych ti mohl poslat moje tel tel?nechtel bych ho tady davat na forum...muj email je spider52@seznam.cz klidne se kdykoliv ozvi..a ja do OVY prijedu kdykoliv...zatim cus
Registrovaný uživatel
a Zapomnel jsem se zeptat na cenu kolik bude stat to ocenení at prijdu pripravený
Moderátor
Odpověď máš v mailu.
Registrovaný uživatel
Ahoj dejvy...dlouho ses mi neozval na email :-( mozna jsem neco pokazil ja v emailu tak se mi prosim ozvi sem nebo na email...diky cus

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Potřebuji Pomoc

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1