Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Pozná někdo tento obraz neboli autora?

Vykupminci.cz
Numisargo

Pozná někdo tento obraz neboli autora?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dostal jsem tento obraz od mé matky pozná někdo autora? Podpis autora je spatně vyditelný.Všem kdo pomůže děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Podpis neni spatne viditelny, nybrz takmer neviditelny... Chce to fotit s fixovanym fotakem, se samospousti a bez blesku. A jit bliz k platnu s pouzitim makra ci supermakra.
Registrovaný uživatel
Zkuste ještě jednou nafotit ten podpis bez lesku, jinak je to pěkný obrázek starého rybáře.
Registrovaný uživatel
No ja osobne som "odborník" na obrazy v tom zmysle - čo sa mi páči, čo nie a čo vo mne pri pohľade naň vyvoláva. Tento obraz sa mi MOC páči a pôsobí na mňa veľmi pozitívne. Ten by som si doma určite vedel zavesiť ...
Registrovaný uživatel
Tak bohužel podpis mi nejde a nejde nafotit aby byl alespoň trochu viditelný ani nikdo nepozná podle stylu?
Registrovaný uživatel
Zkuste signaturu vyfotit ve dne, bez blesku, tak aby vám denní světlo dopadalo na obraz alespoň trošku rozptýlené (tj. kousek od okna v místnosti)...na režim makro (obvykle značený na foťácích i mobilech kytičkou), potom určitě čitelný bude, alespoň trochu :-)
Registrovaný uživatel
tak snad to bude dostačující i když nevím nevím. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jestě trochu pro zvýraznění.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Stále nikdo neporadí?
Registrovaný uživatel
Ty fotky jsou "zlo" já tam třeba vidím signatury přímo dvě...jednu červenou a druhou černou :D nemůžete to vyfotit trošku čitelně? :-)
Registrovaný uživatel
No oni tam jsou dvě což je mi záhadou zitra se ještě pokusím lépe vyfotit .Díky za reakci.
Moderátor
Kasa napsal
Stále nikdo neporadí?


A co čekáte za zázraky, mistře... Nafotíte to hůř než stará Weitzingrová a čekáte, že v tom někdo odhalí Rubense? :P Ani sokolí oko turtleoverheadovo na ten váš fotopaskvil nereagovalo...
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Ani sokolí oko turtleoverheadovo na ten váš fotopaskvil nereagovalo...

:mrgreen:
S tím sokolím okem jsi mne pobavil, já už většinu věcí dělám pohmatu. Dílo jsem nekomentoval protože hned ze začátku se nad tím pár lidí rozplývalo a tak jsem nechtěl být stále ten negativní. :( ;)
Registrovaný uživatel
hmmm,dam zapravdu turtlemu,ram je viditelne novy,motiv pochazi asi ze severniho Nemecka(Fischköpfe)k prekoceni ten celek neni...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Pozná někdo tento obraz neboli autora?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1