Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » POZOR NA AUKRO !!!!

Vykupminci.cz
Numisargo

POZOR NA AUKRO !!!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
prohlížeč? dnes jsem nahazoval hodně - a ani jeden problém.
jediný problém jsem měl 1-2 týdny zpátky, když blblo s fotkama - tam nešlo nahodit, když mezi položkama byla nějaká, které chyběla fotka.
Registrovaný uživatel
tu je to. Nový manažér predaja. Asi som prispel na vývoj :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
jako fakt nechápu co kde blbnete... já jsem dnes byl na aukru několik hodin a je to rychlé a nezaznamenal jsem jediný problém/chybu. Olivere pošlete tu aukci, chci to zkusit...


s dovolenim neblbnu - jen se netvarim spokojene a ze se nic nedeje, kdyz spokojeny nejsem a chyby a problemy jsou zjevne i po tak dlouhe dobe. ja chapu, ze zavedeni neceho noveho snadne neni, mozna, kdyby to nedelali bez tech silackych reci a lzi a kdyby se (nejen) k memu problemu nepostavili jako totalni diletanti a srabi, tak drzim hubu a trpelive cekam. jenze tomu tak nebylo a neni a ja chci patrit k tem, co delaji tem bridilum negativni reklamu, protoze jejich pristup nema na soucasnem trhu misto a je potreba na to upozornovat a ne se sebou nechat vorat jak za sociku.

to co popisuji delaly vsechny aukce v seznamu v tu dobu, co jsem to poslal. stacilo kliknout na libovolnou aukci v seznamu aukci, pak dat zpet na seznam aukci a delaly to vsechny. ne jedna.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
prohlížeč? dnes jsem nahazoval hodně - a ani jeden problém.
jediný problém jsem měl 1-2 týdny zpátky, když blblo s fotkama - tam nešlo nahodit, když mezi položkama byla nějaká, které chyběla fotka.


Skúšal som to cez mozilu aj cez chrome a nič :/ No dám im ešte nejaký čas a uvidíme, hádam to všetko uvedia do normálu.
Registrovaný uživatel
MisoPN napsal
ferovyobchodnik napsal
prohlížeč? dnes jsem nahazoval hodně - a ani jeden problém.
jediný problém jsem měl 1-2 týdny zpátky, když blblo s fotkama - tam nešlo nahodit, když mezi položkama byla nějaká, které chyběla fotka.


Skúšal som to cez mozilu aj cez chrome a nič :/ No dám im ešte nejaký čas a uvidíme, hádam to všetko uvedia do normálu.


fakt nechápu, mám MF a teď jsem zkusil manuálně obnovit skončené aukce a bez problémů za pár vteřin vše odklikáno
Moderátor
prave ted jsem v mailu kliknul na odkaz "vyplňte prosím Formulář voleb přepravy" a vysledkem je stejna chybova stranka, jako jsem uvadel vyse
Moderátor
a aktualne se nemohu prihlasit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
vymazleni to hosi maji, to se musi nechat !!!
Registrovaný uživatel
Schválně jsem se odhlásil a zase přihlásil bez problémů ... jsem v chromu ...
Moderátor
dik za info. takze v opere mi prihlaseni jede. to znamena, ze se nejak zadrel skript v MF, budu muset asi promazat cache nebo tak neco :/ super.
Moderátor
cache nepomohlo, ale prohlizeni v anonymnim modu ano :D :D :D
Registrovaný uživatel
já měl od začátku pocit, že problém je jednostranný :D
Moderátor
to si nemyslim ani nahodou - kolik toho vubec o webu vite? problem je ve skriptu, driv mi tohle nedelalo, jak psala gorila o tech skriptech, problem bude s ukladanim o obnovou informaci. chyba je na jejich strane, je to prasecky udelane.
Moderátor
Já teď na Aukru zrovna jsem, asi po 14 dnech a pozoruji různá zlepšení.
Docela svižně to vyhledává, zatím po cca hodině jsem ani jednou "nezamrzl", obrázky už jsou větší a hlavně mohu vyhledávat i v rámci celkové nabídky určitého prodejce, což ještě před 14 dny nešlo.
Takže nějaký pokrok tu prostě je...
Registrovaný uživatel
no moc toho nevím. ale vím, že mi to prostě vše jede bezchybně a (překvapivě) rychleji než na starém A. ano, půlka věcí tam pořád není... ale to co je prostě jede. evidentně ne každému a ano, asi to (kvůli rychlosti a jednoduchosti?) udělali i prasecky. nicméně omezení služby na cca měsíc beru jako nepohodlí, ne jako existenční krizi. protože také např. vím, že když potřebuji ve firmě něco změnit (z mého pohledu naprostá blbost - proklik, dopočet atd), tak mi it řekne kolik času a hlavně peněz to stojí... a já si hodně věcí pak i rozmyslím :)) - ovšem můžou taky kecat, že ano
Moderátor
takze historie nepomohla, ale promazal jsem cookies a vse uz jede. pro neznale - cookies jsou vytvorem aukra, tudiz chyba bude velmi pravdepodobne na jejich strane (muze byt samozrejme, ze to prohlizec nejak spatne zpracuje). vzhledem k tomu, ze jich tam bylo dost, jsem nakonec postupne promazavani a zjistovani, ktere z cookies z aukra to zpusobuje vzdal - to je ostatne prace IT placenych aukrem, ne moje. na ukazku, jak takove cookie vypada:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Takže dnes mi aukce skončila s příhozem a vzápětí přišel výherní mail s iniciály kupujícího ... takže za mne v malém to vypadá , že to funguje ... nevím jak to mají velcí prodejci.
Registrovaný uživatel
No dnes som to skúsil cez ntb a všetko ide v poriadku. Jediná vec, čo je zvláštne je, že moje komentáre si asi dávam za aukcie sám :D :D Čiže všetkých 150 komentárov som si napísal sám :(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
:D tak snad aspon byly vsechny pozitivni a s 5 hvezdickama, kdyz uz :P
Registrovaný uživatel
Skúsim im s tým napísať, lebo takto to vyzerá pomerne zvláštne :D :D
Registrovaný uživatel
ale prd, včera to tady psali, stačí to rozkliknout na detail...
Registrovaný uživatel
Na tuhle chybu jsem se dívala už o víkendu. A chyba je - opět - překvapivě ve scriptu, nikoliv v JSON datech.


MisoPN napsal
No dnes som to skúsil cez ntb a všetko ide v poriadku. Jediná vec, čo je zvláštne je, že moje komentáre si asi dávam za aukcie sám :D :D Čiže všetkých 150 komentárov som si napísal sám :(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Z hlediska kupujícího
- stále u akucí, které jsou jsou označeny "po vyprodání všech položek" (a že jich je) chybí datum ukončení. Je tam pouze o d p o č í t á v á n í.
Moderátor
packa napsal
Z hlediska kupujícího
- stále u akucí, které jsou jsou označeny "po vyprodání všech položek" (a že jich je) chybí datum ukončení. Je tam pouze o d p o č í t á v á n í.


Včera jsem na jednu takovou aukci reagoval, hodil to cca 30 sekund před koncem odpočítávání a mám to...
Ovšem, je otázkou, co se děje s těmi aukcemi, jimž skončí odpočítávání a nikdo nepřihodí. Předpokládám, že se začne odpočítávat znovu?
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
packa napsal
Z hlediska kupujícího
- stále u akucí, které jsou jsou označeny "po vyprodání všech položek" (a že jich je) chybí datum ukončení. Je tam pouze o d p o č í t á v á n í.


Včera jsem na jednu takovou aukci reagoval, hodil to cca 30 sekund před koncem odpočítávání a mám to...
Ovšem, je otázkou, co se děje s těmi aukcemi, jimž skončí odpočítávání a nikdo nepřihodí. Předpokládám, že se začne odpočítávat znovu?


Předpokládám, že přihodit normálně jde a pokud není příhoz, obnoví se aukce opět s odpočítáváním.
Odpočítávání- proč ne, ale v tom případě u v š e ch aukcí (krom Kup teď). Jen odpočítávání je naprostá blbost, minimálně by měl být uveden i den a pevný čas konce, tak jako na Ebay.
Registrovaný uživatel
Tak dnes konečně jsem mohl vystavovat, alelujá! Že by opravdu něco s aukrem dělali?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 >

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » POZOR NA AUKRO !!!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1