Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » POZOR NA AUKRO !!!!

Vykupminci.cz
Numisargo

POZOR NA AUKRO !!!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vy jste sběratel? Tomu nevěřím? :mrgreen:
Nyní kvůli vašemu promluvení "do duše" nebudu spát, že jsem před 15 lety nakoupil několik poukazů za cenu, za kterou je nikdo nechtěl koupit a v dnešní době, to je jedna sedmina(!!!) nynější ceny na trhu! Neměl bych kontaktovat prodejce, že bych mu měl ještě doplatit, že jsem ho okradl před těmi 15 lety? Vidíte ten nesmysl, co tady kážete?
Když jsem začal sbírat tuzexové poukazy, tak např. 500 Tkčs ve stavu UNC/N byl za 7 tisíc NEPRODEJNÝ!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
loox napsal
Ano, co také čekat od zloděje (parazita!) vychovaného bolševickým režimem..

Bolševik za to nemůže, ten nemá s tím nic společného, na toho se odvolává mnoho lidí. Ta výchova selhala jinde!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 23. 8. 2017, 12:51. »
Registrovaný uživatel
Vy jste opravdu nechápající idiot, nebo ho ze sebe jen děláte? Že jste před 15ti lety koupil poukazy, které v té době nikdo nechtěl koupit a které v té době měli tržní cenu 7x nižší než dnes, a vy je dnes prodáváte 10x dráž Vám nikdo nezazlívá. Vy ale dnes máte inzeráty, kde se snažíte za 10 000Kč koupit poukázky, které mají cenu možná i 500 000.
Registrovaný uživatel
loox napsal
Vy jste opravdu nechápající idiot, nebo ho ze sebe jen děláte? Že jste před 15ti lety koupil poukazy, které v té době nikdo nechtěl koupit a které v té době měli tržní cenu 7x nižší než dnes, a vy je dnes prodáváte 10x dráž Vám nikdo nezazlívá. Vy ale dnes máte inzeráty, kde se snažíte za 10 000Kč koupit poukázky, které mají cenu možná i 500 000.

Podle sebe soudím tebe....
Ten inzerát tam visí od roku 2008 (možná déle) beze změny!!!! Tak v dnešní době mám zisk 490tisíc! Dle vaší kalkulace.
A více nehodlám ztrácet čas s nějakým zlodějem (parazitem!) vychovaného bolševickým režimem.. - vaše slova!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 23. 8. 2017, 13:27. »
Registrovaný uživatel
Inzeráty a tolik let (9 let) na serverech typu Bazoš a beze změny? Vy jste pane akorát tak profesiolnání lhář. Nikdo nemůže mít tak dlouho inzeráty na jakémkoliv serveru, aniž by je sám prodlužoval.
Registrovaný uživatel
:) :) :mrgreen: :mrgreen:

a máš to mischel13 :oops: :oops: :oops:

vidíš to co jsi způsobil :-) chudáci moderátoři :oops: :oops:


https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/clenovia-zreli-na-blokovanie_post_-462120#post462120
Registrovaný uživatel
Je vidět, že jste nikdy nepodával inzerát na těchto portálech! Přečtěte si podmínky a potom piště své nesmysly! Každý inzerát se dá prodloužit a to stále dokola, až tam bude i déle, jak 9 let! A proč ho měnit, kvůli vašemu mekotu? Za to mně to nestojí!
Že vám nevadí ty větší zlodějské inzeráty, typu koupím tuzexové poukazy 1 Kčs za 5 Kč. Na ty nemáte koule co? :mrgreen: To by ten váš zmiňovaný 71,50 Kčs byl 357,50 Kč a 500 Kčs za 2.500 Kč! A že jich tam bývaly mraky!
Sbírejte si své papírky, já si budu sbírat své papírky a už se tady neztrapňujte svými úvahami.
S Bohem!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
:) :) :mrgreen: :mrgreen:

a máš to mischel13 :oops: :oops: :oops:

vidíš to co jsi způsobil :-) chudáci moderátoři :oops: :oops:


https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/clenovia-zreli-na-blokovanie_post_-462120#post462120

To je opravdu nějaká tatar, hádá se u "grofika" a tahá do toho jiné moderátory! :D
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Já jsem tedy taky hledal nějaké reakce těch zmíněných moderátorů na tebe TADY VE VLÁKNĚ, kde se tě zastávají, ale nic jsem nenašel... asi jsem blbej já, nebo nevidím ... ... nezamotal to nějak ?
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 23. 8. 2017, 14:44. »
Registrovaný uživatel
to lachtan : nedráždi hada bosou nohou , nebo půjdeš taky :lol: :lol: :lol:
na černou listinu :) :) , dnes je tady sranda
aspoň nějaké spestření na konec prázdnin ;) :D
Registrovaný uživatel
Fidzi snad ani není moderátorem, nějak to nesleduji! ;)
Grofiku, omlouvám se, ale nějak to vyplynulo z toho aukra někam jinam, ale ne mojí vinou, viz celý text. Klidně to smažte, nic to nikomu nedá, snad jen to, že jsem profesionální podvodník! :roll:
Děkuji.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
to lachtan : nedráždi hada bosou nohou , nebo půjdeš taky :lol: :lol: :lol:
na černou listinu :) :) , dnes je tady sranda
aspoň nějaké spestření na konec prázdnin ;) :D
No to by byl průůser, odvolávám co jsem řekl a říkám co jsem odvolal. Kůva já už se v tom nevyznám, já sem nevinéééj, mne neblokovat prosííím , to bych nepřežil :P
Registrovaný uživatel
sám pán Liška


http://blog.aukro.cz/omluva-nabidka-mesicnich-poplatkovych-prazdnin/
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 23. 8. 2017, 16:21. »
Moderátor
takove "odskodneni" si muze vetknout za klobouk, co ja s tim?

by mne zajimalo, jestli vi, ze to co tvrdi neni pravda a cilene ty problemy bagatelizuje ve smyslu ze "...zakaznicci jsou rozmazleni zmetecci a nepreziji chvilicku drobnouckeho nepohodlicka a malickych problemecku... bozinku! pri tak monstroznim presunecku!"

zajimalo by mne, jestli vubec vi o tech vetsich problemech o nichz ve vyjadreni neni rec a tudiz i lze. tady nejde jen o drobne technicke nedokonalosti a problemy, ale realne o to, ze vyherce nevyhrava a vyhrava nizsi nabidka - tudiz cely system je postaven z hlediska principu aukce na hlavu.

to jako tyhle "poplatkove prazdniny" nahradi usly zisk prodejcum, jejichz predmety sly pod dosazenou cenu o stovky ci tisice? vysmech. oooo, cely mesic, pecka. asi budu muset neco vystavit, abych "usetril" dve koruny (a dvace prodelal, jupiii)

a proc mi tyden opozdena zakaznicka pece poradi, at si kontaktuji prodejce sam, kdyz jejich sef tvrdi, ze ho pali nemoznost prodejce kontaktovat? a k cemu je ztrojnasobena zakaznicka pece, kdyz neni schopna resit tak elementarni problem?

jako vazne? tohle ma nekomu zavrit hubu?
Registrovaný uživatel
Kluci dejte si do popisu aukce telefon, jako že pro případné dotazy k předmětu a pokud vám někdo zavolá, tak se domluvíte i na konečné ceně a prodej mimo Aukro a ušetříte si peníze za provizi ačku.... neřešte to a bude to v podstatě, jako Bazoš. Tam je taky pevná cena bez přihazování. Navíc nebudete shánět zdlouhavě po prodeji adresu kupujícího ... Že to je v podstatě tunel na Aukro bych neřešil, když oni tu funkčnost taky neřeší. Jak snadné ...
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 23. 8. 2017, 17:03. »
Registrovaný uživatel
Navíc to má výhodu ten telefon v aukci, protože spoustu bývalých uživatelů se nemůže z výše uvedených důvodů přihlásit, aby mohli přihazovat. Takže si prohlíží jen aukce, nepřihazují a vy přicházíte o zájemce. Stejně víte za kolik chcete prodat, takže vám zavolají a vy mu to prodáte za cenu na které se dohodnete. Kdo dnes dá na Aukru aukci od koruny, tak je sebevrah , protože zájemci, kteří by eventuelně taky přihazovali mají problém s novým přihlašováním a vy přicházíte o přihazující. Jednoduché , jak facka :D A vina není u vás, že Aukro nefunguje, jak by mělo a nezatěžoval bych se tím, že je možná telefon v popisu aukce proti pravidlům ... tak si to prodáte stejně, jako na Bazoši a podobných portálech.
Registrovaný uživatel
Jdu vyzkoušet nedávno spuštěný Marketplace na FB ...
Registrovaný uživatel
...sám pán Liška...
....celou technickou platformu Aukra jsme museli v krátkém čase vybudovat znovu a na zelené louce, protože původní pronajaté řešení nám neumožňovalo jeho rozvoj podle našich představ a podle očekávání českých zákazníků....

Tak o čo ide...??? Veď ste/sme to tak chceli... :)
"Včuľ"-teď, je to podľa predstáv zákazníkov.. :mrgreen:
-s-
Registrovaný uživatel
tak videl som uz vselico,
ale jezka s veckom, v salatovej miske, este ne ..
zrejme najnovsia univerzalna odpoved aukra na nefukcny web ..
k.k.ti ..

https://aukro.cz/404
_______________
Moderátor
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to uz tam je dlouho, kdyz uz neni do smichu uzivatelum, aspon oni to berou s humorem ;)

btw dneska tam strasi tato hlaska:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
takto laskave ziadat uzivatelov o nevystavovani :mrgreen:

to tam mohli rovno napisat:
serte na nas, mame to tu vsecko na hovno,
tak vodprejsknite a neotravujte !
_______________
Registrovaný uživatel
tohle též pobavilo:

Petr Scare‎ pro Aukro
9 hod ·

Dnes jsem dostal od zájemce o mojí aukci žádost o zrušení příhozu, důvod je, že se mu jeho maximální příhoz 150Kč změnil na 99140Kč a už Aukru nevěří. No jestli už to chaoticky mění i výše příhozů, tak pánbů s námi.
Moderátor
at to nevzdava chlapec! muze vystavit neco zdarma, to mu penize jiste vrati!
Registrovaný uživatel
Tohle si sem jenom odložím - důvod (patrně) proč je nové Aukro pod IE 11 extrémně pomalé:
https://github.com/babel/babel/issues/4075

(něco tam zapomněli přilinkovat a pod IE 11 to pak padá do samých výjimek)
Moderátor
nevim, ale ve firefoxu je to taky louda (sice mozna rychlejsi nez IE, ale stejne jim to dre a s puvodnim skriptem se to zatim rovnat nemuze)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > »

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » POZOR NA AUKRO !!!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1