Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » POZOR NA AUKRO !!!!

Vykupminci.cz
Numisargo

POZOR NA AUKRO !!!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Cena bůčku rozhodně ne ale třeba to že maminka může být chlap, Libyjské hordy jsou pro Evropu přínosem nebo že láska k vlasti je sprosté slovo, to rozhodně ano. Teď si pohrávají s myšlenkou o zrušení hotových peněz což je už přímo cesta do otroctví. :evil:
Možná to /EU/původně byla dobrá myšlenka ale teď je to nebezpečná banda neomarxistů :evil:


To jsi ale neodpověděl na mojí prvotní reakci. Tedy na srovnání mezi dnešní a dřívější (totalitní) dobou. Pro mne jsou lidská a občanská práva primární (tak jsem byl vychováván) a ač se i dnes najdou nepřípustné skutečnosti, rozdíl je zde neoddiskutovatelný.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
EHS - evropské hospodářské společenství to byla ta dobrá myšlenka. Ne nějaká politická unie.
Na Aukru neprodávám. Ale myslím, že platí základní pravidlo: Hmota rozhoduje.
Aukro je největší a prodejci nepřejdou někam, kde je málo aukcí. A podvodníci nebudou prodávat tam, kde se dbá na ochranu kupujícího.
Registrovaný uživatel
Lidská práva jsou teoreticky dobrá věc, ale v praxi jsou výhodná pouze pro kriminálníky.
Registrovaný uživatel
opal napsal
Lidská práva jsou teoreticky dobrá věc, ale v praxi jsou výhodná pouze pro kriminálníky.


Co kdybyste, než napíšete nějaký nesmysl, chvíli přemýšlel!

Než zareagujete, zamyslete se např. nad tím, jak byste žil ve státě, který by vám lidská práva nezaručoval (Čína, KLDR atd.) Měl byste se za předpokladu vlastního názoru stejně, jako zde?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Vidím že již váš nick .....je asi demokratický :mrgreen: !!!!
« Poslední úpravu provedl(a) narval v 10. 8. 2017, 15:03. »
Registrovaný uživatel
vystavil jsem aukci a už uběhla hodina a nic se nezobrazuje. Prostě to nefunguje, takže se nemá cenu o nic na Aukru snažit .... Jen poplatky fungují dokonale a nehapruje jim to :shock:
Registrovaný uživatel
V naší sekci "bankovky", se za poslední týden snížil počet nabízených kusů na aukru, o více jak 50%!! Jen dobrodruh může něco vystavit, prodělá na tom, nepřipočítává to příhozy.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 11. 8. 2017, 12:04. »
Registrovaný uživatel
Po několika hodinách NIC. Četl jsem veřejné příspěvky uživatelů na fejsu JSOU NASRANÍ JAK JETEL :mrgreen: :roll:
Registrovaný uživatel
Lachtane prej aukro neůměrně zdražilo vystavení aukcí??? Je to tak ???
Registrovaný uživatel
To ti nedokáži říct, protože jsem to zatím nezkoumal , ale tuším, že na tom jejich veřejném fejsu o tom uživatelé mluvili.
Registrovaný uživatel
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/487304/zakaznici-aukra-houfne-hrozi-odchodem-portal-zdrazil-a-cast-funkci-vypadla.html
Registrovaný uživatel
To je nějaká blbost, mě stojí vystavení předmětu 50 hal plus 20 hal za 30 denní nabídku, takže pro mě se vystavení zlevní na polovic. Co se týče toho ostatního tak katastrofa zatím ...
Registrovaný uživatel
...............co se tyče ostatního katastrofa ZATIM ??.................nikoli,už navždy to katastrofa bude!!!!!Když 15 programatorů to nedá za 14 dní dohromady tak je vidět že hovno umí a nechal bych je chcípnout hladem............nikoli výplatu !!!!
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
...............co se tyče ostatního katastrofa ZATIM ??.................nikoli,už navždy to katastrofa bude!!!!!Když 15 programatorů to nedá za 14 dní dohromady tak je vidět že hovno umí a nechal bych je chcípnout hladem............nikoli výplatu !!!!
Tak by to mělo být za kapitalizmu, ale oni asi pracují. jak za socíku. Ten podnikatel, který to převzal a má takové osazenstvo, tak je buď blázen, že do toho s takovým manšaftem šel ... nebo ... blázen, nenacházím vysvětlení. Nebo je mu to jedno a jen pere peníze ... To Aukro bylo rozjeté a on si to prostě zkurvínkoval , pokud mu odejdou skalníci (staří uživatelé), tak se už nikdy nevrátí ... v tom je výhoda tržního hospodářství a je to tak správně, že pokud lidi ztratí důvěru, tak se už nikdy nevrátí a může se stavět na hlavu a odrážet se ušima ... nevrátí se. Já fakt prodávám málo, ale zkusil jsem vystavit jednu aukci ... vystavil jsem zkusmo na tři dny... objevila se po 1/2 dne ... tudíž by trvala tu samou dobu a půlku vystavené doby nebyla viditelná pro přihazující... poplatek byl účtován za tři dny. No to nemám zapotřebí a pokud bych to já blázen vystavil od koruny, ta ve výsledku za tu věc dostanu tisícovku a má to cenu od 6000 - 8000 Kč. Takže nejsem stejný blázen, jak nynější majitel Aukra :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 13. 8. 2017, 17:45. »
Registrovaný uživatel
Jo ,jo Jurko...............to sou ti mladí,prd umí ale výplaty by chtěli např 30 tisíc a byt k tomu.................nic za takovou práci bych jim nedal,ještě by vraceli výplaty zpětně ( za provozu z PLR).........................
Registrovaný uživatel
Prodávám na Aukru od roku 2004 defakto vše. Bylo dost krizí které se týkaly převážně poplatků a bohužel skoro nikdo neodešel ... Jasně že nám dávají do konzerv horší maso než v německu když si to necháme líbit ...
Registrovaný uživatel
Souhlasím s Jamalem

a ještě aukro tu má dá se říct monopol

(Monopol je jedna z forem nedokonalé konkurence, při které na straně nabídky existuje pouze jedna nabízející firma. .)
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 13. 8. 2017, 19:02. »
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Souhlasím s Jamalem

a ještě aukro tu má dá se říct monopol

(Monopol je jedna z forem nedokonalé konkurence, při které na straně nabídky existuje pouze jedna nabízející firma. .)


protože eBay na nás kašle ... :x
Registrovaný uživatel
Jamal napsal
protože eBay na nás kašle ... :x

co to placas,
kdo ti brani predavat na ebay ?
to cakas ze ti zaklepu uctive na dvere ?

podmienky porovnatelne s ackom, ale zakaznici z celeho sveta.
_______________
Moderátor
mohu potvrdit, ze ty informace o chybach na aukru jsou pravdive. aukce koncila v patek 7.8. pred 11-tou. v patek 0:57 jsem hodil 175,-, zajemce prede mnou mel limit 155,- a dle aukra minci vyhral (za 160,- :lol: ). toho jsem si v prvni chvili ani nevsiml, prislo mi divne, ze neprisel potvrzujici email - psal jsem jeste prodejci vzkaz pres aukro, ze nevim, kam poslat penize. blbce mne jeste ani nenapadlo, ze sem nevyhral (myslim, ze jsem v okamziku prihozeni jako vyherce uveden byl a proto jsem si pak pozdeji nevsiml, ze uz nejsem). logicky nemam moznost vyplnit moznost dopravy apod. a prodejce se mnou nekomunikuje. stejne nema duvod, dle aukra bude muset prodat "vyherci", protoze ten by mu neuskutecneny prodej mohl osladit v hodnoceni. no, velka gratulace, aukro ;)

napsal jsem stiznost. jsem zvedav, zda odpovi a jak to vyresi.
Registrovaný uživatel
oliver napsal
mohu potvrdit, ze ty informace o chybach na aukru jsou pravdive. aukce koncila v patek 7.8. pred 11-tou. v patek 0:57 jsem hodil 175,-, zajemce prede mnou mel limit 155,- a dle aukra minci vyhral (za 160,- :lol: ). toho jsem si v prvni chvili ani nevsiml, prislo mi divne, ze neprisel potvrzujici email - psal jsem jeste prodejci vzkaz pres aukro, ze nevim, kam poslat penize. blbce mne jeste ani nenapadlo, ze sem nevyhral (myslim, ze jsem v okamziku prihozeni jako vyherce uveden byl a proto jsem si pak pozdeji nevsiml, ze uz nejsem). logicky nemam moznost vyplnit moznost dopravy apod. a prodejce se mnou nekomunikuje. stejne nema duvod, dle aukra bude muset prodat "vyherci", protoze ten by mu neuskutecneny prodej mohl osladit v hodnoceni. no, velka gratulace, aukro ;)

napsal jsem stiznost. jsem zvedav, zda odpovi a jak to vyresi.

Měl jsem stejný problém, výsledná cena aukce 123,- Kč, já přihodil 158, 258 a 358,- Kč a dle aukra jsem přihodil 118,- Kč, takto se "okrádají" prodejci. Gratulace k nejvyššímu příhozu na obrazovce byla, ale potvrzovací mail o příhozu nepřišel žádný, tak kde není žalobce, není ani soudce, bohužel!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Z TOHO PLYNE POUČENÍ PRO PRODEJCE NEVYSTAVOVAT ZBOŽÍ, PROTOŽE TO ANI ZA PRVÉ KUPUJÍCÍ NEVIDÍ TY AUKCE, NATOŽ ABY MOHLI PŘIHAZOVAT. PRO KUPUJÍCÍ PŘIHAZUJTE , PROTOŽE SE VÁM DÍKY AUKRU PODAŘÍ OJEBAT PRODEJCE A KOUPÍTE TO, ANI NEVÍTE JAK ZA 1 ŠUŠEŇ A PADESÁT ŠUŠÍNKŮ :D :P :? :lol: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Už používám skoro výhradně jen Kup teď - má to jednu velkou nevýhodu - nakupují tam bezmozci co nejsou ověření a v lepším případě pak napíšou že "to nescou" ...
Registrovaný uživatel
Ještě mě tak napadlo,co když na tom všem má zasluhu tento pro většinu báječně "demokraticky" stát !!! Přec Vaše výplaty,důchody,renty i majetek má jakž-takž pod kontrolou a zdaněn, ale Aukro ,kde sběratel prodá třeba odznáček za pětku, tak stát má z toho hovno ,a sběratel se obohatil-ale bez daně!!! Tak toto je možná pravý /kromě neschopnosti zaměstnanců Aukra/ důvod těchto potíží.......slovem daně !!!!
Moderátor
To zase nerobte z toho konšpiračné teórie pre boha. Ide o totálne zlyhanie ľudského faktora nič viac.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » POZOR NA AUKRO !!!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1