Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánky na výstavy

Vykupminci.cz
Numisargo

Pozvánky na výstavy

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Konečně mám doma po půl roce, věci z Juniorfily.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak velka gratulacia.Pohar na džús už maš ,v dospelackej kategorii už budu asi pivove .
_______________
Moderátor
No toho džusu by se tam vlezlo tak pět litrů ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
A když si ho budeš plnit, můžeš si u teho zpívat toto: https://www.youtube.com/watch?v=WHOvOp08vcs (upozornění: zpěvák byl trošku intelektuálně nesmělý, asi tak jako já! ;))
Moderátor
V pátek 8. dubna se koná velká burza našeho klubu v Brně na Výstavišti!

Sice tentokrát součástí nebude výstavka filatelistická, ale k připomenutí 20 let spolupráce s klubem ve sv. Hypolitu (St. Pölten), ovšem, bude tam tentokráte on line PPP (příležitostná poštovní přepážka). A při té příležitosti bude i příležitostné razítko (v seznamu na stránkách pošty ještě není), R-nálepka, Apost (pouze a jen ten jeden den přímo na místě), bude vydán pamětní list a devítiblok s personalizovanými kupóny (Véčkový)!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Letos jenom jednodenní?
Moderátor
No, jenom jednodenní. Ta sobota byla poslední dobou čím dál slabší a po poledni už tam nebyl prakticky žádný prodejce.
Moderátor
Pro mě pátek blbej, dovolenou si brát nebudu.
Moderátor
Všem se zkrátka zavděčit nedá. Ale je to tak, že poměr cena×výkon byl pro sobotu poslední dobou velice nepříznivý a ten nájem a všechno okolo zkrátka není zadarmo. I v Praze to v sobotu tak nějak není ono, to si přiznejme.
Moderátor
Razítko je již zveřejněno:
Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Příprava na Maďarsko ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
To sama? ;)
Moderátor
Nééé- zdejší kamarád Doddie. Tímto mu ještě jednou mooooc děkuju ;) Je neuvěřitelné, jaká je to řeč. Už jen to přepsat .... :D
Registrovaný uživatel
Ahoj, Pavlínka. Lúčanská Fatra! Veľké F, prosím.
Moderátor
No- zkusím to ještě přetisknout. Chybka no. Z Kľaku jsme vysypali dědečka, protože to bylo jeho životní přání (nad rodným Fačkovem), tak snad se tam teď neobracá na kopci ;)
Registrovaný uživatel
pavlinka, pozdravte doddieho z gemera, z roznavy ... citala som v jeho starsom prispevku, ze je to jeho rodne mesto ... 8)
Moderátor
On si to tu určitě přečte!
Moderátor
Ahoj Pavlínka, rád som pomohol. Vidím, že už máš to trápenie s maďarčinou za sebou :mrgreen:

Želám Ti veľa úspechov na výstave.

To olybaba: Ďakujem za pozdrav. Pravdepodobne tu mám rodáčku, tak tiež posielam pozdrav na krásny Gemer.
Registrovaný uživatel
... človek nikdy nevie, kde koho stretne, lebo svet je malý ... a Gemer je krásny ... ďakujem za pozdrav ... 8)
Moderátor
olybaba napsal
... človek nikdy nevie, kde koho stretne, lebo svet je malý ... a Gemer je krásny ... ďakujem za pozdrav ... 8)


Je to možné, že sa poznáme ? Ja som z RV odišiel veeeľmi dávno, aj keď som sa tam pravidelne vracal. Keď chceš ozvi sa mi na mail: doddie(a)pobox.sk
Moderátor
No, moc jsem vás teda na té naší burze neviděl. A přitom jste mohli mít třeba toto:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pozvánka na "komorní" výstavu:

http://newsphila.blogspot.cz/2016/05/cesko-pozvanka-na-vystavu-lidove-kroje.html
Moderátor
No tak v tom Maďarsku usmolená velká pozlacená a 82 bodů. Za Boha mě nenapadlo, jak velká to je výstava. Myslela jsem, že je to jen nějaký větší okres a oni tam vystavovaly i "velká esa". Mohlo to byt vše v Angličtině a trochu lepší materiál. O bodík víc měly dva exponáty v kategorii A. Cena na mě neostala žádná. Ale mám 11 bodů z 12-ti ze seminárky z matiky ;)
Registrovaný uživatel
Hunfila je klasifikovana ako narodna vystava s medzinarodnou učastou.Ale kedže to organizuje Alpen Adria,tak je tam silne zastupenie z Chorvatska ,Slovinska,Rakuska a tym padom vysoka uroven.A Madari maju ešte jednu zaujimavost ,na jeden ram ide 12 listov a použivaju 7 ramov.Takže niekedy to trocha naruša koncepciu.
_______________
Moderátor
Ale i tak gratulace, Pájo.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánky na výstavy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1