Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Pravidla diskuzního fóra

Vykupminci.cz
Numisargo

Pravidla diskuzního fóra

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 18 19 20 21 22

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Myslím si, že zavřít jedno vlákno kvůli tomu, že se nelíbí jednomu uživateli, je nesmysl. Jak už bylo řečeno, jen se to přesune do jiných vláken, kde to nemá co dělat.
Pokud jsou zakázány na fóru veškeré diskuse o politice a náboženství, bylo by dobré to napsat do pravidel, pak je možné nedodržování sankcionovat...


ovšem jak u koho... :)
Moderátor
Admin: jen jestli vám nechodí spousta sporů třeba kvůli pravidlu č. 12 (zákaz kritizování moderátora) - proč ho tam tedy máte, když to nechcete řešit? A jinak pokud moderátor porušuje pravidla, tak to není ani o posuzování tun textu ani o souzení sporu...
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Já jsem tu jen u malé sekce-faleristika- občas se jdu nakakat do té naší žvanírny, ale musím říci, že jsem moc rád, že tyto stránky fungují a fungují velmi době. Ostatním bych rád řekl, že existuji takové věci jako Podporuje svého šerifa (admini), nebo koho chleba jíš, toho píseň :roll: zpívej. Určitě by někteří nemuseli vystupovat tak příkře, ale jinak opakuji. Můžeme být rádi, že nás zde Admini trpí, Děkuji. Al. :roll: :roll: :roll:


Napísané hodne výstižne a súhlasím Altman.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Administrátor
Před tímto pravidlem i po tomto pravidlu tu jsou a budou spory. Už jsme tu pár moderátorů potrestal v dávné minulosti a vedlo to jen k osobním urážkám a ničení tohoto fóra na kterém jste se víceméně podíleli všichni. Vždy se vytvoří dvě strany, které do mne šijou. Proč bych teda měl cokoliv řešit? Jestli si myslíte, že toto fórum je nesmrtelné - těžko. Ničíte si ho sami. Skončí to tak, že tu nezůstane žádný moderátor a větší bordel než doposud. Nebo tak, že tu žádné fórum nebude. Což je asi přáním několika z vás.
_______________
https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie
« Poslední úpravu provedl(a) Admin - Zdeněk Jindra v 27. 4. 2016, 18:51. »
Registrovaný uživatel
Admin , psy brešú a karavána ide ďalej .
Kooptuj naspäť Dráčka vyváži minimálne tucet "břídilov"to je moja prosbička.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Přeložím:
Psi štěkají a karavana jde dál souhlasím. LFS :mrgreen:
Moderátor
Jestli mohu- jsem tady takřka od děcka (od 12-ti let) a neznám lepší forum co se týká diskuse, jak toto. Patří k tomu i ta kecárna. JV64 podotkl toto: "Bylo to původně vlákno založené jako prostor pro "Pokec o mincích". Dnes se stalo permanentním fórem o politických a ideologických názorech, které mají se sběratelstvím již velmi málo společného. " Dle mého (co si pamatuju), to není pravda. Pokec o mincích je název knihy a jednou součástí je kapitola "kecárna tlachárna", kterou tady založil Kacuro. Bylo to v době, kdy tady byla zrovna "odborná" nuda a pobídl ostatní, ať píší o čemkoliv a třeba zrovna o kravinách nebo té posrané politice. Vím, že názory každého z nás jsou různé, ale ze zvědavosti prostě čtu i tuto diskusi. S těmato lidma se posléze třeba setkám někde na burze a jsem "připravená" ;) Těm, co se jim zdá, že je to ale přespříliš, bych doporučila navštívit třeba Hifinázory.cz nebo hifi.slovanet.sk a po přečtení diskusí (hlavně odborných), se jim bude zdát zdejší kecárna, jako nedělní odpolední seance pro děti.
Registrovaný uživatel
Podla mna slape forum jak hodinky a kecaren je presne aj na to na co sa pouziva teraz. Na kecy :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Dobry den. Som zacinajuci zberatel porcelanu. Rada by som vediet ako to vlastne tu funguje. V pravidlach mate napisane aby clenovia pred tym ako zalozia nove tema,zkontrolovali ci uz nie je existujuce tema s podobnou otazkou a tam aby umiestnily svoju poziadavku a trpezlivo cakali na odpoved. Vsimla som si ze pri novo zalozenych tematoch sa za kratku dobu objavy aj odpoved, lenze pri temate kde je uz napriklad cca 28 odpovedi a pribudnu dalsie otazky uz tazko niekto zareaguje na tie novo polozene otazky. Mozno je to tym ze si clenovia myslia ze uz otazka bola zodpovedana, tak nereaguju ? Tymto ja v ziadnom pripade nechcem nikoho urgovat o zodpovedanie otazok, iba chcem mat jasno ci je na tomto webe nejak viditelne ze je to nova otazka v tom ktorom temate a ci sa to dajme tomu posunie na popredne miesto ked pribudne uz v existujucom temate nova otazka.Svoje porcelanove kusky kupujem na blsich trhoch a aukciach kde sa da ozaj lacno prist k cennostiam. Casto si ale nie som ista do akej vysky sa mi oplati vec kupit aby som uspokojila svoje ego a tesila sa z dobreho obchodu. Nechcem si zaplnit sekretar s kadejakou vetesou. Potrebovala by som obcas urgentnu odpoved ked sa to tyka ponukanej veci na aukcii, vedeli by ste mi poradit ako a kde vlozit otazku aby nikoho neobtazovala a zaroven aby bola rychlejsia odozva ? Ak je to nemozne, ako potom mozem rychle zistit kolko za danu vec zaplatit aby bola vyhodna kupa ?
Registrovaný uživatel
Odpověď na všechny Tvé otázky je zde:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/jak-vkladat-dotaz-20085
Registrovaný uživatel
Ty si ani po roku učasti na tomto fore ešte nepochopila ako to tu funguje.Dost smutne ,nemysliš.Ta služba ktoru potrebuješ sa vola "asistent"na telefone je vysoko nadštandartna a treba si ju niečim zaslužit. ;)
_______________
Registrovaný uživatel
Diky .
turtleoverhead napsal
Odpověď na všechny Tvé otázky je zde:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/jak-vkladat-dotaz-20085
Registrovaný uživatel
Prosim ta obuvaj sa do niekoho ineho a nie do mna ! Polozila som tu otazku na ktoru som chcela odpoved a nic viac !Nikoho neurazam a na nikoho sa tu necapem bezvyznamnymy utokmy ako ty.
m1234 napsal
Ty si ani po roku učasti na tomto fore ešte nepochopila ako to tu funguje.Dost smutne ,nemysliš.Ta služba ktoru potrebuješ sa vola "asistent"na telefone je vysoko nadštandartna a treba si ju niečim zaslužit. ;)
Registrovaný uživatel
Katarina Hallen napsal
Dobry den. Som zacinajuci zberatel porcelanu. Rada by som vediet ako to vlastne tu funguje. V pravidlach mate napisane aby clenovia pred tym ako zalozia nove tema,zkontrolovali ci uz nie je existujuce tema s podobnou otazkou a tam aby umiestnily svoju poziadavku a trpezlivo cakali na odpoved. Vsimla som si ze pri novo zalozenych tematoch sa za kratku dobu objavy aj odpoved, lenze pri temate kde je uz napriklad cca 28 odpovedi a pribudnu dalsie otazky uz tazko niekto zareaguje na tie novo polozene otazky. Mozno je to tym ze si clenovia myslia ze uz otazka bola zodpovedana, tak nereaguju ? Tymto ja v ziadnom pripade nechcem nikoho urgovat o zodpovedanie otazok, iba chcem mat jasno ci je na tomto webe nejak viditelne ze je to nova otazka v tom ktorom temate a ci sa to dajme tomu posunie na popredne miesto ked pribudne uz v existujucom temate nova otazka.Svoje porcelanove kusky kupujem na blsich trhoch a aukciach kde sa da ozaj lacno prist k cennostiam. Casto si ale nie som ista do akej vysky sa mi oplati vec kupit aby som uspokojila svoje ego a tesila sa z dobreho obchodu. Nechcem si zaplnit sekretar s kadejakou vetesou. Potrebovala by som obcas urgentnu odpoved ked sa to tyka ponukanej veci na aukcii, vedeli by ste mi poradit ako a kde vlozit otazku aby nikoho neobtazovala a zaroven aby bola rychlejsia odozva ? Ak je to nemozne, ako potom mozem rychle zistit kolko za danu vec zaplatit aby bola vyhodna kupa ?


Rýchlosť odpovede záleží aj momentálnej prítomnosti niekoho čo tomu trochu rozumie.
Pokiaľ kupuješ tzv."výhodná kúpa", tam to bude horšie s rýchlosťou odpovede , občas sa budeš musieť spoľahnúť na vlastné vedomosti a literatúru...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Katarina Hallen napsal
Svoje porcelanove kusky kupujem na blsich trhoch a aukciach kde sa da ozaj lacno prist k cennostiam. Casto si ale nie som ista do akej vysky sa mi oplati vec kupit aby som uspokojila svoje ego a tesila sa z dobreho obchodu. Nechcem si zaplnit sekretar s kadejakou vetesou. Potrebovala by som obcas urgentnu odpoved ked sa to tyka ponukanej veci na aukcii, , ako potom mozem rychle zistit kolko za danu vec zaplatit aby bola vyhodna kupa ?
To čo ty podnikaš na blšakoch ma pramalo so zberatelstvom.Zberatel si zadovažuje veci pre radost a potešenie často aj za velmi nevyhodnu cenu.Ty všetko podriaduješ jednomu "lacno prist k cennostiam"ako sama pišeš.Navyše ale chceš aby sme ti v tom pomahali a ešte aj urgentne.Moja dobre mienena rada -ak niečo chceš zberat najskor sa o tom maximum nauč a potom može prist aj nejaka vyhodna kupa.
_______________
Registrovaný uživatel
Nemám vůbec nic proti blešákům.Naopak,leckterý kousek v mých sbírkách tam byl pořízen..Ale je pravda,že pokud něco chcete koupit,musíte vědět kolik chcete investovat-tedy znát, jak píše m1234,nebo se mně věc líbí a pak je to jinak.Zkrátka chci,nebo nechci.A od toho se odvíjí i platba.
Jinak poradna tu celkem funguje,jen nesmíte čekat,že ta rada přijde ihned.Je tu mnoho většinou přívětivých poradců, přímo znalců,které já velice obdivuji,protože jejich znalostí jsou fenomenální.U některých oborů je těchto znalců více,jinde méně a někdy i chybí.Pokud se budete tázat na nějakou minci,odpověď bude většinou velice rychlá.
I díky této poradně jsem poznal mnohé odborníky,na které když se obrátím přímo,tak odpoví a někdy dokáží velice překvapit-děkuji tímto zn.Lopez-jsem stále dlužník!
Registrovaný uživatel
tak toto paully napísal móóóc pekne a výstižne - bez problémov sa dá pod to podpísať. A predošlý príspevok od m1234 je tiež výstižný a ako odpoveď pre Katarinu H. asi trochu pritvrdý, ale pravdivý a vysvetľuje pointu slova zberateľ.
Ja sám mám v zbierke dosť vecí, ktoré som "preplatil", len, aby bola ukojená moja zberateľská vášeň, ale mám aj veci, ktoré som vzhľadom na ich trhovú hodnotu kúpil "za hubičku" ... Ale to už sme trochu (ale nie moc) odbočili od pôvodnej otázky ...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 18 19 20 21 22

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Pravidla diskuzního fóra

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1