Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Pražské groše II.

Vykupminci.cz
Numisargo

Pražské groše II.

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Michaela napsal
Hm..., tak to Oliver budeš asi v balíku. ;)


jo kdyby tak... :mrgreen:

to bych vas na tech aukcich s chuti prehazoval, to me verte...
Registrovaný uživatel
Tož lidi neblbněte. To je nářez.
Pražský groš Jan Lucemburský
Registrovaný uživatel
Také jsem na to koukal. Je to soda. Líbil se mi moc, ale....
Registrovaný uživatel
aspon ho ''vyhral'' ten pravy :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Pak kdo dělá ceny grošum. :shock: :evil:
Registrovaný uživatel
ještě nevyhrál. ještě 15 minut.
Registrovaný uživatel
hmmmmm přes 18 litrů :shock:
Registrovaný uživatel
to je laťka
Registrovaný uživatel
Tak teda pánové to jste poněkud přepískli. Jinak vítězci gratulace, ale začíná mě trošku znervozňovat. Snad abych zašel do banky pro nějaký větší úvěr, abych mohl pokračovat.
Registrovaný uživatel
:shock: :shock: Tak to bych nedal!!!! :roll:
Registrovaný uživatel
tak to bylo pravé sado-maso... Asi to přestanu sbírat a dám se... co já vím... třeba na dvacetníky Marči Terči a Franty Lotra;-)
Registrovaný uživatel
čestně se přiznám, že už je to lehká úchylnost.... tohle přihodit na PG... a připadal jsem si jako cvok... na druhou stranu.. tahle varianta má výskyt tak 1 kus na 1000 "ostatních" (viz třeba hradecký nález).... ale stejně.. :( :(
Registrovaný uživatel
Co k tomu dodat, blahopřání vítězi, a jen drobný komentář "je to nářez :-)" . Ale, byl to zážitek, sledovat tuto aukci.
Registrovaný uživatel
.... na druhou stranu, na všem je třeba hledat pozitiva... alespoň mé děti nebudou na jaře chodit bosky... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak tento grošík máte, milá rodino, místo letošní dovolené. To by bylo, Kekule, asi přesnější.
Moderátor
sám se ještě vzpamatovávám co jsem to provedl - zvláště v kontextu s mým včerejším nočním příspěvkem zde na fóru - asi jsem se nechal strhnout atmosférou a pak podobou úvahou o vzácnosti - viz kekule

no každopádně po větší část roku co se týká větších akcí (aukcí) budete ode mne mít pokoj
Registrovaný uživatel
v každém případě blahopřeji.... mimo jiné je to zcela spolehlivě nejvyšší dosažené světová cena za PG Jana Lucemburského... dobře ho opatruj, jako v bavlnce.. je v dobrých rukách..
Registrovaný uživatel
jacx: Tvé oznámení o tom, že budeme mít co se týká aukcí pokoj mě potěšilo, ale nedej se mýlit. Určitě to nebude na dlouho. Jinak blahopřeji k vítězství a udělej řádné fotky a šup s nima na PG. Takový groš by tam neměl chybět.
Registrovaný uživatel
:shock: Ty Bláho ! :roll: Na takovou konkurenci v PG :roll: ,to jsem se měla provdat za naftového magnáta. :? Taky gratuluji a smekám ;) ,musím ještě hóóódně šetřit. :roll:
Registrovaný uživatel
:shock: no asi začnu sbírat listy ze stromů, ty rostou zadarmo a na podzim jich spousta spadá ....
Moderátor
Teda chlapi, toto už je silná káva. Posekali ste sa ako junáci, no nič, dalo sa to čakať. Stretlo sa zopár ľudí, ktorí poznali vzácnosť tejto mince a rozdali si to. Je mi však z toho aj tak mierne zle, toto môže byť predobraz ďalších cien, ono to takto predsa začína. Možno to bude výnimka, ale myslím, že skôr nie (aj keď samozrejme nerátam, že teraz pôjdu PG Honzu po osemnásť litrov). Výhercovi taktiež gratulujem, aj keď mi to taktiež pripadá ako dosť drahá úchylka. No, potrebujem sa z toho trochu otriasť... :roll: :o ;)
Registrovaný uživatel
Tak co, jak jste se z toho vyspali? Vidím, že Archy nemohl ani dospat.
Registrovaný uživatel
Mé myšlenky na tu minci jsem zahnal při ceně nad šest litrů :'(
Registrovaný uživatel
Odpuste mi muj pritroublej dotaz, tohle vsechno se strhlo jen kvuli ty lilii? Ne bo je na nem jeste neco vzacneho? :shock: :oops:
Registrovaný uživatel
je to jasné.. cena mince jako takové 2.500 Kč, cena lilie v ní 16.000 Kč

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Pražské groše II.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1