Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Pražské groše II.

Vykupminci.cz
Numisargo

Pražské groše II.

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:roll: :shock:
Moderátor
to se neda, tohle jako... copak takhle si mam nakoupit par nakejch peknejch grosiku za rozumnou cenu? dyt uz nikde nejsou a ja chci taky jeste naky dalsi pro sebe Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Olivere neboj, grošíků je dost a některé stále ještě za rozumné ceny (myslím;-) ), ale pokud budeš dělat na varianty třeba Vladislava II., takhle vysoko se asi sekat s nikým nebudeš (i když i u Vladislava existují "špeky" za které bych neváhal dát i vyšší sumu, než udělal ten Jan). Jan, resp. jeho groše mají jendu slabost... nejsou dostatečně zpracované, což může být, podle mého názoru, jedna z hnacích sil jejich ceny, pokud se objeví málo četná varianta. Tahle varianta, která teď byla prodávaná na Aukru je opravdu vzácná - troufám si odhadovat, že je mezi sběateli víc kutnohorských grošů Ludvíka než této varianty Jana. A co víc... ten groš byl bohužel i poměrně hezky zachovalej:-/ Když se před časem na Aukru nabízela podobně vzácná varianta, ale v nepoměrně horším stavu zachovalosti, nikdo jí nekoupil a já jí nakonec po dohodě s prodejcem dostal za 2000,-... Na tohodle Jana jsem myslel, že dávám skutečně přemrštěnou a nesmyslnou cenu, protože tu variantu nemám, ale jak je vidět, cena nebyla ani zdaleka nesmyslná a přemrštěná... jak s oblibou říkám... cena je věcí trhu = setkávání nabídky a poptávky a u sběratelských předmětů navíc záleží na tom, jaký blázen věc prodává a kolik dalších bláznů jí od něj chce koupit...
Moderátor
:) doufam, ze se me povede nakej peknej ferda jeste aspon... rad bych mel oba typy korun... nakou tu variantu bych rad, ale decanko... jen ty levnejsi zalezitosti... a casem az...
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny
včera jsem si vyzvednul balíček z ČNS. Jak jinak mi prisel roztrhany...razitko spolecnosti na obalu nedalo nenechavci spát.... chci se zeptat, zda mate ročník listu 2006 kopmletní, či chbí , jako me, cislo 1?
Registrovaný uživatel
mě také chybělo jedno číslo, ale takhle z hlavy nevím které .... a teď jsem v práci, tak se nemůžu podívat
Registrovaný uživatel
patason: docela by mě zajímalo, nakolik výherce ovlivnilo to, že si na toho Jendu přihodil Ty a kekule. on si totiž každý může říci, jo když na něj pan patason takhle přihodil, tak to je asi opravdu špek a snaží se ho tím víc získat a přihazuje závratné sumy :) takže navrhuji, abys ses žádných aukcí neúčastnil, aby ceny pražáku poklesli na únosnou mez :D
Registrovaný uživatel
gothic napsal
Zdravím všechny
včera jsem si vyzvednul balíček z ČNS. Jak jinak mi prisel roztrhany...razitko spolecnosti na obalu nedalo nenechavci spát.... chci se zeptat, zda mate ročník listu 2006 kopmletní, či chbí , jako me, cislo 1?


Také mi balíček přišel roztrhaný - koukám, že pošta je všude stejná. Co se týče čísla 1/06, jsem na tom stejně.
Před pár týdny jsem si nechával poslat několik mincí poštou. Až když se podala stížnost na ztrátu, dostal jsem do schránky druhou upomínku (první nikdy nepřišla), že si mám balíček vyzvednout. Na poště ho hledali více než 30 minut. Nemohli ho v tom svém pořádku ani najít. :(
Registrovaný uživatel
Balicek se da reklamovat... bohuzel mam s vykredením zasilky zkusenost již z minulosti.... baliček byl ocividne otevřen a pak opet uzevren, docela zkušene..... zasilku jsem reklamoval. Posta muze při ubytku hmotnosti zasilky /doporucené/ vyplatit až 500.-Kč.
Registrovaný uživatel
To je vcelku slušný profit... 500,- za jedno čornutý číslo Num. listů... já si snad začnu posílat Num. listy sám sobě;-))) A potom, že nebude na groše... I leckterá jen trochu vzácnější varianta... bude ohrožená vyšším příhozem;-)))
PS: toto není reklama obecně známým neoficielním službám Če*ské po*šty;-)))
Moderátor
Chlapci, asi takhle:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

zhodnotit to umim pouze slovy: pekne *ico, pekne...

ze chybi cislo 1 je zrejme zamer - asi je uz rozdane...

fakt je ten, ze papir pouzity k baleni je zrejme predvalecny Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
btw. to pod tim je moje nova podlaha ;)
Registrovaný uživatel
a víš, že je to neúcta k numismatickému Bohu Numisovi, že pokládáš jeho posvátné numis. listy a další knihy na podlahu ;)
Moderátor
Necht mi buh Numis nadeli novou krasnou skrin, v niz se bude jako klenot skvet veskera moje numismaticka literatura. AMEN.

A pokud ne, tak at moc nevyskakuje, nemam to kam davat... :twisted:
Moderátor
to je nová podlaha, zaslúži si takú poctu.... ;)
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
a víš, že je to neúcta k numismatickému Bohu Numisovi, že pokládáš jeho posvátné numis. listy a další knihy na podlahu ;)

Omyl! Posvátné numismatické listy byly pietně přebalené předválečným balícím papírem a teprve na něm byly položené na NOVOU!!! podlahu;-))) Myslím, že Numism by se zaradoval;-)))))))))))))))
Registrovaný uživatel
nojo, ale ta nová podlaha již byla zneuctěna oliverovýma nohama, zeptejte se nějakého Inda, on vám to vysvětlí, jak se to má s tím zneuctěním :) ten předválečný papír má na sobě totiž 60-letý prach :D
Registrovaný uživatel
krásná podlaha. Doufám, že jsi ji alespoň otřel.
Registrovaný uživatel
Tak nám Poláci začali vykupovat PG. A jdou skutečně vysoko. amigo2008_2008 Tak to dopadne, když souhlasí s vývozem do zahraničí.
To první číslo NL nebylo ani v mém balíku.
« Poslední úpravu provedl(a) llibor v 16. 4. 2008, 21:46. »
Registrovaný uživatel
... amigo2008 2008 není polák, ale dáma z Moskvy.......
Registrovaný uživatel
:shock: :shock:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
podlahu sem vytiral nekolikrat, ale mam se co ucit, stale to neni ono... rekonstrukce je spojena s tunami prachu ;)

myslim, ze knizky neurazim... spi vlastne se mnou v jedne posteli (takova pocta :mrgreen: )

a s tema cenama pg uz me to vazne zacina trosku kakat.
Registrovaný uživatel
Tak jsem v tom s váma, balíček mi došel potrhaný a uvedené číslo chybí.
Mimochodem Olivere, vážně pěkná podlaha. :)
Registrovaný uživatel
Jejda, jsi v tom s náma se všema?
Registrovaný uživatel
kekule napsal
... amigo2008 2008 není polák, ale dáma z Moskvy.......


Tak to je smutné. protože pokud dá za Vratislava II Cach 353 1800 Kč, tak to je vidět, že neví co kupuje a je jí fuk, kolik to stojí.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Pražské groše II.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1