Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Pražské groše

Vykupminci.cz
Numisargo

Pražské groše

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim.
Našlo by se něco zajimavého mezi těmito groši? díky ;)
http://slater.rajce.idnes.cz/grose_2/
Registrovaný uživatel
3. a 8. vypadají zajímavěji, ale radši to nechám na odborníky a nebudu zbytečně plašit. Tak jak tak bych ale ten 3. docela bral ;-)
Registrovaný uživatel
Taky se mi ten 3. a 8. grošík líbí ;) ...jedná se všechno o PG Václava II. Smolík 2 (možná kromě toho 5. groše, kde tečku mezi Wencezlavs a secundvs nevidím ale možná je to tím že je v tom místě hodně otřelý). 3. a 5. groš je groš asi s malým lvem?
Registrovaný uživatel
5. ne, ale 3. a 8. by mohl být. Nejsem si ale jistý. Škoda ale, že jsou všechny dost zkorodované.
Registrovaný uživatel
vassilij napsal
5. ne, ale 3. a 8. by mohl být. Nejsem si ale jistý. Škoda ale, že jsou všechny dost zkorodované.


Jasně - místo 5. jsem myslel samozřejmě 8. Byl to překlep ;)
Moderátor
Groš č. 3 a č. 8 sú groše s malým levom, gratulujem. Tieto groše sa dajú bezpečne určiť aj podľa koruny, je viac rozšírená od základne smerom hore a nižšia ako pri bežných grošoch. Stavy týchto mincí nie sú žiadna sláva, ale za zlé kusy by som ich rozhodne nepovažoval. Ešte raz gratulujem... ;)
Registrovaný uživatel
Má nabídka na groš č. 3 platí, takže pokud bude jen trochu rozumná cena, beru ;-)
Registrovaný uživatel
Já se přidám, pokud bude JAKÝKOLI k mání výměnou třeba i nejen za mince.... Vybírat se může z webovek pod čarou...... ;)
Registrovaný uživatel
Děkuji za komentáře, zatím si je nechám, ještě pořádně jsem se nerozhodl pro to na co se více zaměřit, pač mám od všeho něco.
Moderátor
Kdyby došlo ke změně, tak bych měl zájem o grošíky č. 2, 3, 5 a 7. Na výměnu (v slušném stavu) bych měl jiné PG, uherské denáry, antické denáry / antoniniány, samozřejmě bych souhlasil i s koupí za rozumnou cenu.
Registrovaný uživatel
No myslim, ze pokud nastane zmena, tak se zde strhne boj :) Prevazne o ty male lvy.
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pražské groše » Pražské groše

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1