Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » předválečné boty rámové

Vykupminci.cz
Numisargo

předválečné boty rámové

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím Vás můžete mi někdo poradit, jakou mohou mít tyto boty cenu? je to značka F.L.Popper Bohužel krabice chybí,ale jinak jsou v perfektním stavu.
Děkuji velice za všechny reakce.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Od 2 000 Kč výše.

Adalbert
Moderátor
F.L.Popper Chrudim. Objekty tam ještě stoj, ale již nevyrábějí boty. Traduje se, že dokonce Baťa firmu podporoval, neb on vyráběl běžné boty a trh potřeboval i tyto drahé boty. Vzpomínám na svého dědu, které tyto boty zásadně nosil a obhajoval. Jsem chrudimský patriot. :twisted:
Registrovaný uživatel
Botky opravdu pěkné a věřím tomu, že kvalitní, oproti dnešním Adidasům apod...Osobně bych se za ně nestyděl ani teď
Registrovaný uživatel
děkuji Vám všem za reakce, různě jsem hledal a zjištoval,volal i do muzea bot ve Zlíně, kde by měli o ně velký zájem.Od jiného zájemce bylo mi nabídnuto za ně 4000 ,ale český výrobce rámových bot mi říkal ať je neprodávám pod cenou. Co jsem koukal třeba na ebay, tak boty takového stáří se v průměru pohybují okolo 8-9tisíc.
Registrovaný uživatel
yancenda napsal
děkuji Vám všem za reakce, různě jsem hledal a zjištoval,volal i do muzea bot ve Zlíně, kde by měli o ně velký zájem.Od jiného zájemce bylo mi nabídnuto za ně 4000 ,ale český výrobce rámových bot mi říkal ať je neprodávám pod cenou. Co jsem koukal třeba na ebay, tak boty takového stáří se v průměru pohybují okolo 8-9tisíc.




K botám samým nic nemám, ale jen vám chci poradit, abyste se nenechával zblbnout cenami na ebay. Musíte si najít za kolik se takové boty opravdu prodaly. Nabídky - Kuptedě ;) jsou minimálně o 1/2 až 2/3 přestřelené a prodejci čekají na neznalé hejly :(

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » předválečné boty rámové

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1