Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » Přiklepni.cz - internetová sběratelská aukce spuštěna!

Vykupminci.cz
Numisargo

Přiklepni.cz - internetová sběratelská aukce spuštěna!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Michaela, už jsem mu to taky psal. Asi až později, až se přestane stydět, že je tu málo aukcí. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Domnievam sa pokiaľ príde záujemcom overovací kód tak to chvíľku potrvá... ;)
Administrátor
Počty zmenime - uz jsme na to mysleli. Da se to do vsech podkategorii - ted je to jen u posledni coz asi neni dobry. Ohledne pod nebo vedle asi je to opravdu o zvyku - uvidime casem :-).
Registrovaný uživatel
Jen co lidem přijdou ověřovací kódy, určitě se to dobře rozjede. Jak napomoct lépe,než dát do nabídky nějakou aukcičku, každý aspoň ze tři ... ;)
Administrátor
Tak potrva to asi dele, ale zacatek je dobry. Rozhodne vyhrano neni a bude to boj konkurence je velika...
Registrovaný uživatel
:roll: A stal sa s Teba triedny nepriateľ č.1.ostatných predajných portálov.... :lol:

Zdenek Jindra napsal
Tak potrva to asi dele, ale zacatek je dobry. Rozhodne vyhrano neni a bude to boj konkurence je velika...
Registrovaný uživatel
Zdravím, nějaká statistika by na Přiklepni nebyla? Děkuji.
Administrátor
Prodeje uz je - myslite navstevnosti?
Registrovaný uživatel
Ano, mám na mysli celkové statistiky serveru. Počet aukcí, počet registrovaných lidí, počet přítomných apod.
Registrovaný uživatel
Myslím si,že když tu budou nižší ceny služeb tak tu bude více lidí.Můžu o přiklepni udělat článek na svém jesli budete chtít. mojemince.blog.cz
také chci,aby sem chodilo víc lidí,chci nějaký aukce františkem Josefem.
Moderátor
Michaela napsal
Zdendo ještě mám jednu maličkost k Přiklepni, bylo by fajn,kdyby u hlavního výběru kategorií se zobrazovali počty aktuálních aukcí. ..........


čítaš moje myšlienky....
Administrátor
Vsechno bude :-). Postupne system vylepsime a doplnime o nove funkce..
Registrovaný uživatel
:shock: Neviem,ale dosť ťažko sa bude robiť štatistika po dvoch dňoch,tak o mesiac,pol roku,po roku to áno. :roll:

ivancz napsal
Zdravím, nějaká statistika by na Přiklepni nebyla? Děkuji.
Moderátor
Zdenek, u jednotlivých aukciii sa nezobrazuje počet zobranení (ja to tam nevidím :D ) ... neuvažoval si na doplnení tejto funkcie??
Registrovaný uživatel
Nechcem rýpať :lol: dokonca som uvažoval ,že to "y" napíšem ako mäkké :mrgreen: ale zmýšľanie toho programátora ma celkom zaujíma. :roll: ;)

facctory napsal
Zdenek, u jednotlivých aukciii sa nezobrazuje počet zobranení (ja to tam nevidím :D ) ... neuvažoval si na doplnení tejto funkcie??
Registrovaný uživatel
Nemám, samozřejmě na mysli historickou statistiku nebo vývojový graf, ale on-line statistiku (evidenci, zobrazení) aktuálních počtů.

grofik napsal
:shock: Neviem,ale dosť ťažko sa bude robiť štatistika po dvoch dňoch,tak o mesiac,pol roku,po roku to áno. :roll:

ivancz napsal
Zdravím, nějaká statistika by na Přiklepni nebyla? Děkuji.
Registrovaný uživatel
Zdravím chci se zeptat když se uskuteční obchod dá se psát nějaký komentář třeba že to proběhlo dobře
nebo špatně.
Administrátor
Ano v uzivatelske casti je hodnoceni - udelit hodnoceni.. TEd jsem Vam prave takto udelil kladny komentar.
Administrátor
Ohledne cisel a poctu polozek je to tam, ale pouze v posledni kategorii - dame to vsude.
Moderátor
tak uz sem overen,trosku sem se po aukci pokouknul a stranky jednotlivych aukci mi prijdou dost neprehledne sice jde asi o zvyk,ale zatim dam prednost ebay :?
Administrátor
Tomako napsal
tak uz sem overen,trosku sem se po aukci pokouknul a stranky jednotlivych aukci mi prijdou dost neprehledne sice jde asi o zvyk,ale zatim dam prednost ebay :?

Nu co se da delat tak si poplaceme a zivot jde dal 8) . Skoda jen, ze nereknete co a jak zprehlednit. Je to tezky, kdyz si lidi zvyknou na ebay a aukro a vsechno jine je hned na...
« Poslední úpravu provedl(a) Admin - Zdeněk Jindra v 23. 5. 2008, 19:01. »
Moderátor
vzdyt sem nerekl ze je neco na......ani sem nerekl ze nebudu obchodovat na priklepni.cz Nicmene osobne se mi nelibi rozdeleni do ramecku,dale pruh s aukcemi na prave strane stranku moc zuzuje.
Je skoda ze nelze pouzit vlastni ci prednastavane html sablony,sice treba pro vkladani aukci je tento system jednoduchy,ale aukce budou az moc uniformovane stejne.
Je pravda ze je to tezke kdyz si nekdo zvykne na ebay,ale vzhledem k tomu ze tento system je dlouhodobe zabehnuty prebiraji ho i dalsi aukcni stranky.....
Administrátor
To je sice pravda, ale to co je zavedene neni nikdy vylozene spravne. Ruzne barevne ladene lahudky vcetne velkeho pisma a html blbustky na aukru atd jsou opravdu pastvou pro oci a pro prohlizec. Moc mi prave toto jako prehledne neprijde. Kazdej mame proste jinej nazor a jinej pohled a mozna i jinej vkus. Nechci vernou kopii neceho. Chci vlastni system. Treba si lidi zvyknou a treba taky ne. Jinak spousta drobnosti se muze kdykoliv doladit.
Administrátor
Nejvetsi sila systemu bude prave v te jednotnosti a tim by se i vse melo rychleji nacitat. Budete oponovat, ze dneska ma kazdej rychlej internet. To sice ano, ale kdyz se na jednu stranku prave diva treba tisice uzivatelu je Vam to k nicemu. V jednoduchosti a v jednotvarnosti bude v brzke dobe prave vyhoda, ale to ukaze cas jestli ano nebo ne :-).
Administrátor
facctory napsal
Zdenek, u jednotlivých aukciii sa nezobrazuje počet zobranení (ja to tam nevidím :D ) ... neuvažoval si na doplnení tejto funkcie??

Tuto funkci muzeme pridat. Mimochodem upravena verze byla nahrana. Nove je hledani uzivatele, pocty u vsech kategorii ..atd.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » Přiklepni.cz - internetová sběratelská aukce spuštěna!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1