Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Pro potěchu oka - vídenské houslovky

Vykupminci.cz
Numisargo

Pro potěchu oka - vídenské houslovky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak jsem tu měl na opravu opět krásný kousek - vídenské houslovky. Probíral jsem to s Kantorem a stáří je asi 1845 - 1850. Pracoval jsem na nich už dřív a dodělával jsem pouze odbíjení - občas se sekly celé a nešly. Jsou to skutečně překrásné hodiny,tak se chci o tu krásu podělit aspon na fotkách :) Na ciferníku je signace asi K. Balzarek,nebo tak nějak..to byl asi prodejce?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
První zkoušení a finále

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobré čeče,

blahoželám ku peknému kúsku.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nejsou moje,měl jsem je jen na opravu ;) ..kdyby moje byly,asi bych se bál tím pochlubit aby mě někdo nepřišel vykrást :D .
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Nejsou moje,měl jsem je jen na opravu ;) ..kdyby moje byly,asi bych se bál tím pochlubit aby mě někdo nepřišel vykrást :D .
Napiš adresu a hned jsem u tebe,pokud jsi je ještě nedal majiteli protože jsou moc hezké :D
Registrovaný uživatel
:D Bohužel,už byly odvezené..já to radši pro jistotu vždy vystavuju až to tu nemám :) .
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
:D Bohužel,už byly odvezené..já to radši pro jistotu vždy vystavuju až to tu nemám :) .
A já si říkal, že jsem to u tebe prošmejdil a nikde nebyly a to jsem byl i ve stodole a i na půdě :D Dej vědět jak pokračuješ s těmi , co jsi konzultoval s Kantorem a vyřiď mu, že já na maily moc nejsem, tak ať se nezlobí že jsem tak trošku strohý. Mějte se fajn oba vy šílenci hodinářský :D
Registrovaný uživatel
:D Ok,vyřídím. Určitě,pak se s nima pochlubím ;) . Doted jsou jak byly ale chystám se ted složit ten pérový strojek,prst už mám ok,zubaře jsem včera taky přežil tak mi nic nestojí v cestě :D
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
:D Ok,vyřídím. Určitě,pak se s nima pochlubím ;) . Doted jsou jak byly ale chystám se ted složit ten pérový strojek,prst už mám ok,zubaře jsem včera taky přežil tak mi nic nestojí v cestě :D
Prst , zuby už v pořádku máš, tak teď si dávej pozor už jen na to péro :D
Registrovaný uživatel
No jo,péro v nesprávných rukou je nebezpečná věc :D
Registrovaný uživatel
A co se zubů týče,tam to teprve začíná po letech co jsem tam radši nechodil..tak doufám,že stomatochirurgie není tak strašná jak strašně zní ten název :D .
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
A co se zubů týče,tam to teprve začíná po letech co jsem tam radši nechodil..tak doufám,že stomatochirurgie není tak strašná jak strašně zní ten název :D .
Hele není už měsíc klempíruji se zubem, v pátek do mne zubař řezal , jak do uzenýho , ret jsem měl nateklý, jak havajský domovník :D Ale pak ta úleva :D
Registrovaný uživatel
Tvému popisu jsem se upřímně zasmál :D Ale legračnější by to bylo kdybych tam nemusel jít. Vyhýbal jsem se tomu už přes deset let,já mám ze zubaře fobii..asi ani ted bych tam nešel ale přítulkyně mě k tomu vyloženě donutila..jeden zub dobrý,tam se špárala až v kořenu,skoro jsem čekal že za chvíli mi ta jehla vyleze dole z čelisti ven :D a prej ho zkusí zachránit. Ale jak viděla ten druhý zub na opačné straně tak se prej mám OKAMŽITĚ objednat tam..tak tam jdu v dubnu. No,znám i pěknější vyhlídky :D .
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Tvému popisu jsem se upřímně zasmál :D Ale legračnější by to bylo kdybych tam nemusel jít. Vyhýbal jsem se tomu už přes deset let,já mám ze zubaře fobii..asi ani ted bych tam nešel ale přítulkyně mě k tomu vyloženě donutila..jeden zub dobrý,tam se špárala až v kořenu,skoro jsem čekal že za chvíli mi ta jehla vyleze dole z čelisti ven :D a prej ho zkusí zachránit. Ale jak viděla ten druhý zub na opačné straně tak se prej mám OKAMŽITĚ objednat tam..tak tam jdu v dubnu. No,znám i pěknější vyhlídky :D .
No držím ti palce, já mám taky strach ze zubaře a kdo říká, že ne , tak lže. Ale když to musí být, tak s tím nic neuděláš. Víš co ty injekce ti to umrtví a nic neucítíš, ale nesmíš to nechat zajít až k brutálnímu zánětu, to pak injekce prý nezabírají. Tak to tak nenech zajít daleko ... ale už se nebudeme strašit , nebo strachy neusnu po noční :D čau a bacha na péro, zuby můžou být umělé, ale to brčko nenahradíš ničím :D
Registrovaný uživatel
I když můj děda říkával, že pokud prsty, jazyk máme, tak se ženských nelekáme :D Takže i to brčko se dá nahradit a děda musel dobře vědět , že jo :D
Registrovaný uživatel
:D No,co se injekcí týče tak v tom jsem ještě "panna" nepolíbená,takže to bude mé poprvé :D :D ..děda byl moudrý,taky říkám, že když selže puška tak je dobré být i klavírní virtuos a znát prstoklad :D .
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
:D No,co se injekcí týče tak v tom jsem ještě "panna" nepolíbená,takže to bude mé poprvé :D :D ..děda byl moudrý,taky říkám, že když selže puška tak je dobré být i klavírní virtuos a znát prstoklad :D .
Já už nacvičuji pomalu ovčáci, čtveráci a jazyk mám vygajdaný (vytahaný), jak kytarista od skupiny KISS :D
Registrovaný uživatel
:D :D Aspon je jazyk v tréningu,párkrát vypíšeš abecedu a jsi král té noci ale druhý den neolízneš ani známku na dopis :D . Čoveče nejsi ty šofér,připadám si tu už jak v práci,tam taky neřešíme nic jiného :D :D.
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
:D :D Aspon je jazyk v tréningu,párkrát vypíšeš abecedu a jsi král té noci ale druhý den neolízneš ani známku na dopis :D . Čoveče nejsi ty šofér,připadám si tu už jak v práci,tam taky neřešíme nic jiného :D :D.
Nejsem, ale všude je to stejný s těma kecama o babách neboj :D A ani si nepřej vědět, jak se o nás chlapech baví ženský :D Měj se jdu spinkat po noční ...
Registrovaný uživatel
No,co vím tak některé ženské jsou na tohle vážně ještě šílenější :D Z autobusu taky něco pochytím a některé ti samy i povykládají co a jak :D joo,o některých vím fakt všechno :D . Tak dobrou noc ;) Já jdu za chvíli taky zpátky do práce,ráno mi odešel startér tak snad už to bude opravené,jinak od lidí vyberu v zastávce lístky a dovedu je pěšky :D . Jo a právě jsem rozjel toho Kinzla ;). Tak snad ještě večer pojede

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Pro potěchu oka - vídenské houslovky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1