Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » prodám známky (Deutsche Bundespost, Rakousko)

Vykupminci.cz
Numisargo

prodám známky (Deutsche Bundespost, Rakousko)

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
máte-li zájem napište, díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Chci to zkusit hodit na aukro, od kolika myslite,ze bych to mel nabidnout?
Registrovaný uživatel
Plus dalsich x znamek od 2 do 13kč
Registrovaný uživatel
muzu zeptat kolik chces za ten block s konemi?
Registrovaný uživatel
Jestli si to pamatuju tak myslim,ze je za 150kč, ale nejsem si fakt jistej...sam bych potreboval poradit ;-)
Moderátor
Cenu si každý určuje sám. Já ho třeba nabízím za 40 Kč.
Registrovaný uživatel
No a za kolik priblizne myslite, ze muzu tohle vsechno hodit na aukro?
Registrovaný uživatel
Jj,pravda ja si to spletl s tou olympiadou...v esopu je za 45Kč
Registrovaný uživatel
Já osobně dávám naprostou většinu aukcí od koruny.
Ale pokud chceš dát jinou startovací cenu, tak si řekni pod kolik peněz to prodat nechceš a tu částku dej jako startovací (plus počítej s nějakou provizí pro aukro)
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)
Registrovaný uživatel
5-6 fotka, ten velkej arsik..je nejaky velky rozdil v cene kdyz jsou tyto znamky zvlast nebo v arsiku?..v eshopu je tato serie,kazda znamka oddelena a cena je cca 45Kč.

To same napr. U posledni fotky, cena zaznamku je napr. 10Kč, kdyz jsou znamky spojene(napr. 6 znamek v kuse)
, zvysuje se cena?
Registrovaný uživatel
Muzeme se domluvit? na 45 korun za jeden arsik s konimi + bezpecne doporuceni dodani 35?
Celkem za 80 korun
Chcete mi to prodat?
Registrovaný uživatel
Zrovna jsem to hodil na aukro, sice mam pocit, ze si to nikdo vsechno za tu cenu nekoupi, ale uz se stalo ;-)
Registrovaný uživatel
no diky za ignorace...
Registrovaný uživatel
Sem snad jasne napsal, ze uz jsem to hodil na aukro (jeste pred tim nez jsem precetl tvuj prispevek), kdyz to nikdo nekoupi tak se domluvime, ale tezko budu prodavat neco co uz je v aukci. Nehlede na to, ze chci prodat vsechno po kupe, takze nechapu proc pises, ze te ignoruju??????
Moderátor
Dento napsal
Muzeme se domluvit? na 45 korun za jeden arsik s konimi + bezpecne doporuceni dodani 35?
Celkem za 80 korun
Chcete mi to prodat?


Dento, rozum do hrsti... Kup si ten aršík od Dejvyho, má vše v perfektní kvalitě, a navíc jistě v jeho nabídkovém známkovém portfoliu najdeš další zvířátkové známkové skvosty za velmi rozumnou cenu, takže za jedno poštovné dostaneš více než odpovídající kvalitu...
Registrovaný uživatel
kazatel103 napsal
Sem snad jasne napsal, ze uz jsem to hodil na aukro (jeste pred tim nez jsem precetl tvuj prispevek), kdyz to nikdo nekoupi tak se domluvime, ale tezko budu prodavat neco co uz je v aukci. Nehlede na to, ze chci prodat vsechno po kupe, takze nechapu proc pises, ze te ignoruju??????

nevim, proste jsem te spatne pochopil, promin...
tak jo, tak jestli vse ok a jestli to neprodas tak budu cekat na tve nabidnuti. Dekuji. :)

Wjem napsal
Dento, rozum do hrsti... Kup si ten aršík od Dejvyho, má vše v perfektní kvalitě, a navíc jistě v jeho nabídkovém známkovém portfoliu najdeš další zvířátkové známkové skvosty za velmi rozumnou cenu, takže za jedno poštovné dostaneš více než odpovídající kvalitu...

tak to Dejviho nabidnuti jsem taky neni opatrne precetl...
To bych moc rad dozvedel o takove nabidce :) diky.
Moderátor
Dejvy Ti zajisté snese "modré z nebes". Mě alespoň druhdy s aršíky Gibraltaru a Andorry nezklamal ;)
Moderátor
Čtyřaršík Divadlo se nevidí každý den.
Registrovaný uživatel
Kolik asi za ten ctyr arsik muzu chtit? Rozumny odhad :-)
Registrovaný uživatel
Citovat
Kolik asi za ten ctyr arsik muzu chtit? Rozumny odhad :-)


Ona to zas ziadna velka vzacnost nie je, na ebay 3 eura :-)

http://www.ebay.de/itm/Schalterbogen-aus-1969-OPERNBLOCK-postfrisch-/150825255879?pt=Briefmarke&hash=item231de2c3c7
Moderátor
Ono je to hlavně hrozně neskladné (proto to asi není tolik vidět).
Registrovaný uživatel
ja bych si poprosil hitlera ak mas
Registrovaný uživatel
To slovan377: A jakýho Hitlera bys chtěl? Nebo ti stačí jakékoliv známky na kterých je vyobrazen? Chceš čisté, nebo ražené známky? U mě v přebytcích se určitě něco najde, stačí jen trochu specifikovat...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » prodám známky (Deutsche Bundespost, Rakousko)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1