Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Prodám zubní zlato z Rakousko-Uherska.

Vykupminci.cz
Numisargo

Prodám zubní zlato z Rakousko-Uherska.

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Po druhé predaj zlatých zubov už vonkoncom nemá nič spoločné so zberatelstvom, ako sám domena sberatel.com naznačuje....

to je fakt,tenhle uhel pohledu mně nenapadl...
jedině kdyby to byli zuby Karla IV :)
Registrovaný uživatel
Kdybych to nabídnul do rubriky "Daruji", tak ti, co mi zde tyto fotky stále mažou, budou první, kdo se přihlásí a vsadím se, že by jim fotky najednou nevadily.
Registrovaný uživatel
TomasJ napsal
Kdybych to nabídnul do rubriky "Daruji", tak ti, co mi zde tyto fotky stále mažou, budou první, kdo se přihlásí a vsadím se, že by jim fotky najednou nevadily.

zas nepřeháněj..
Moderátor
TomasJ napsal
Kdybych to nabídnul do rubriky "Daruji", tak ti, co mi zde tyto fotky stále mažou, budou první, kdo se přihlásí a vsadím se, že by jim fotky najednou nevadily.


Mne by vadili aj tam......
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
TomasJ napsal
Proč mi proboha ty fotky pořád mažete????


Opakuji: Dejte sem na ty fotky pouze odkaz s upozornenim ze jde o zlate zuby.. a bude klid.
Kdo se bude chtit podivat, tak na odkaz klikne; komu prijdou zalte zuby morbidni, tak at proste neklika.
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
Po druhé predaj zlatých zubov už vonkoncom nemá nič spoločné so zberatelstvom, ako sám domena sberatel.com naznačuje....


Pokud se nepletu, tak zlato se přeci sbírá ve všech formách : např. mince, šperky, balouny, prach, kameny, slitky, zlomkové zlato atd atd.
Registrovaný uživatel
nedá si říct a nedá :) už aj mně nebaví se tě zastávat.......využij ten nápad od ...elle... to mi příjde jako hodně rozumné řešení pro všecky
Moderátor
TomasJ napsal
Odpověď je jednoduchá : u nás je výkupní cena zlata 14-karátů od 200,-Kč - 300,-Kč a za 24-karátové zlato nabízí cca do 600,-Kč, přece to neprodám za polovinu ceny, už jsem zde nějaké drobné zlato prodával a vše bylo bez problémů a za dobrou cenu (cca 980,-Kč/1g 24-karátového zlata). V Praze sice takovéto výkupní ceny také nabízejí, kvůli tomu se mi tam ale jezdit nechce.

Zajímavé, tak nízké ceny tady nabízí jen ty nejhorší zastavárny spoléhající na neznalost lidí, co jim tam zlato nosí... a když jsem před časem uváděl jimi nabízené ceny typu "až 450 Kč za gram" v době kdy byla cena nějakých 750-800, tak mi to spousta lidí nechtěla věřit a někteří ze mně dělali blbce, že je to v přepočtu za 14karátové zlato a že nikdo přece nemůže nabízet tak nízké ceny :mrgreen:
Pokud si ale takoví lidé říkají zlatníci, tak je to na pováženou :evil:
Registrovaný uživatel
Minulou sobotu jsem byl v prazskym zizkovskym vojenskym muzeu a tam je mj. vystavena i vypreparovana (zmensena) lidska hlava vezne z koncentr. tabora.. a to je myslim daleko silnejsi kava nezli par kousku zubniho zlata. Zubni zlato po predcich se jeste pred par desitkami let bezne doma schovavalo, aby se mohlo v pripade potreby znovu pouzit.. jde jen o kusy kovu.
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
zakoukanyhonza napsal
nedá si říct a nedá :) už aj mně nebaví se tě zastávat.......využij ten nápad od ...elle... to mi příjde jako hodně rozumné řešení pro všecky


Pokial bude pán kolega čítať príspevky túto variantu mal už dávno navrhutú.....
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
elle napsal
Minulou sobotu jsem byl v prazskym zizkovskym vojenskym muzeu a tam je mj. vystavena i vypreparovana (zmensena) lidska hlava vezne z koncentr. tabora.. a to je myslim daleko silnejsi kava nezli par kousku zubniho zlata. Zubni zlato po predcich se jeste pred par desitkami let bezne doma schovavalo, aby se mohlo v pripade potreby znovu pouzit.. jde jen o kusy kovu.


jj, vyměkli jsme :)
Registrovaný uživatel
grofik napsal
zakoukanyhonza napsal
nedá si říct a nedá :) už aj mně nebaví se tě zastávat.......využij ten nápad od ...elle... to mi příjde jako hodně rozumné řešení pro všecky


Pokial bude pán kolega čítať príspevky túto variantu mal už dávno navrhutú.....


v zápalu vášnivé debaty,jsem přehlídl :)
z přehnané vášně mne vysvobodil až smith s připomínkou,´´že to tu vlastně nepatří´´ .... jinak bych byl stále zatvrzen v tom ,že má na ty fotky právo..
snad jsem tě kolego svým názorem až tak nepohoršil....každý jsme jiný,dělal jsem chvilku na pitevně (veterinární),od mala kuchám, a holt jsem jiný-koupil bych i lebku se zuby :)
Registrovaný uživatel
Zde je odkaz na fotky : http://tomjel68.rajce.idnes.cz/zlate_zuby./
« Poslední úpravu provedl(a) TomasJ v 12. 2. 2013, 14:36. »
Moderátor
Výborne..... .a grofik to tu konečne môže celé premazať, ponechajúc len link na fota.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
zakoukanyhonza napsal
já holduju dost tetování a četl jsem článek v časopise o koupi i budoucích objednávkách na lidi s kerkami a různými objednanými motivy atp. kdo ví,třeba tu časem bude téma: vyměním keltské záda za ....... :D

Jakože existují lidi, kteří sbírají kérky s mrtvol???
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
Registrovaný uživatel
Serge Nubret napsal
zakoukanyhonza napsal
já holduju dost tetování a četl jsem článek v časopise o koupi i budoucích objednávkách na lidi s kerkami a různými objednanými motivy atp. kdo ví,třeba tu časem bude téma: vyměním keltské záda za ....... :D

Jakože existují lidi, kteří sbírají kérky s mrtvol???

jo:) cena za povedenou celou kůži jde od statisíců do milionů.....dávaj zálohu předem ;)
Registrovaný uživatel
smith napsal
Výborne..... .a grofik to tu konečne môže celé premazať, ponechajúc len link na fota.


Mimo fotiek čo som zmazal nič, iné mazať nebudem , nečastoval nikto nikoho neslušným slovom , trochu dlhšie trvalo pokiaľ náš kolega pochopil o čo ide.


Beriem to ako normálnu diskusiu.

Oponent nutne neznamená nepriateľ. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 12. 2. 2013, 17:04. »
Registrovaný uživatel
len aby sa tie zuby predali:)
Registrovaný uživatel
grofik napsal
smith napsal
Výborne..... .a grofik to tu konečne môže celé premazať, ponechajúc len link na fota.


Mimo fotiek čo som zmazal nič, iné mazať nebudem , nečastoval nikto nikoho neslušným slovom , trochu dlhšie trvalo pokiaľ náš kolega pochopil o čo ide.


Beriem to ako normálnu diskusiu.

Oponent nutne neznamená nepriateľ. ;)

;) přesně tak
Registrovaný uživatel
Citovat
jo:) cena za povedenou celou kůži jde od statisíců do milionů.....dávaj zálohu předem ;)


je taka jedna poviedka od Roalda Dahla .

inak, ak davaju zalohu, to je mi jasne.
ale kto teda dostane ten zbytok, az sa koza vypreparuje ?
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) tocomabyt v 12. 2. 2013, 17:16. »
Registrovaný uživatel
Zde se moje nabídka zvrhla ve zdlouhavou diskusi, proto prosím o smazání tohoto celého vlákna, svou nabídku dám znovu do nového vlákna, kde prosím ať reaguje pouze ten, kdo by měl o koupi zájem. Děkuji.
Registrovaný uživatel
tocomabyt napsal
Citovat
jo:) cena za povedenou celou kůži jde od statisíců do milionů.....dávaj zálohu předem ;)


je taka jedna poviedka od Roalda Dahla .

inak, ak davaju zalohu, to je mi jasne.


ale kto teda dostane ten zbytok, az sa koza vypreparuje ?


to netuším :) ,je to vázáné smlouvou....asi to zdědí děti :)
Registrovaný uživatel
TomasJ napsal
Zde se moje nabídka zvrhla ve zdlouhavou diskusi, proto prosím o smazání tohoto celého vlákna, svou nabídku dám znovu do nového vlákna, kde prosím ať reaguje pouze ten, kdo by měl o koupi zájem. Děkuji.


Prosím o smazání tohoto vlákna.Děkuji
Registrovaný uživatel
..mohu se na něco zeptat??? Jak můžete vědět, že ty zuby byly vyndány mrtvému člověku? Prodávající to někde píše? Ve kterém odstavci?

Už jsem ty fotky našla a opravdu nechápu, co je na zlomcích zlata tak strašného.
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 13. 2. 2013, 11:38. »
Registrovaný uživatel
Fotky v pohodě, kterýmu cimprlichovi to zvedá žaludek? Klasický korunky či můstky.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Prodám zubní zlato z Rakousko-Uherska.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1