Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Prodej čistých platných známek ČR - SPĚCHÁ

Vykupminci.cz
Numisargo

Prodej čistých platných známek ČR - SPĚCHÁ

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
omouvám se, tohle je ta správná rubrika..

Bylo mi doporučeno, abych známky nabídla zde.

Mám na prodej platné známky České Republiky v nominální hodnotě asi 1 700 - 1 800Kč (upřesním).
Všechny známky jsou nové, nepoškozené, čisté-nerazítkované a s lepem. Jde o pěkné známky: různé aršíky, umění, zvířata, automatové atd.
Hodnoty Kč: 30,31,26,24,14,12,43,16,35,10,Z,E,A..
Chtěla bych je prodat - možná se někomu budou hodit na frankování dopisů nebo baličků. Pokud někdo poštou hodně posílá, myslím že je brzo vypotřebuje.

Vím že za plnou nominální cenu jsou neprodejné, ale vůbec nevím za kolik se tak prodávají nebo dají prodat. Tak prosím navrhněte nějakou cenu - odpovím všem. Při rozumné nabídce domluva jistá!
Pište sem nebo na můj email.

Musím je ale prodat maximálně do pátku (nejlépe zítra ve ČT)! V sobotu totiž narychlo odjíždím na několik měsíců mimo ČR.
Jsem z Prahy, takže pokud by byl kupující také z Prahy, není problém se během dne někde v centru nebo poblíž centra sejít - přišla bych buď já anebo kolega z práce.

Můj e-mail je: ammy2236@seznam.cz

Děkuji

foto známek zde: http://i.imgur.com/Dup0c.jpg


Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nikdo nemá zájem? Není zde nikdo kdo by tu častěji posílal poštovní zásilky?

Známky nabízím za 80% nominálu - ušetříte skoro 400Kč

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Prodej čistých platných známek ČR - SPĚCHÁ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1