Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Prodej řádů, vyznamenání a odznaků

Vykupminci.cz
Numisargo

Prodej řádů, vyznamenání a odznaků

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ospravedlňujem sa,nechcel som Vás dostať,len ma zaujímala cena,ďakujem za info.
Moderátor
Nemusíte, já udělal chybu a to bych jako moderátor neměl. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Prodám tuto pěknou bustu Lenina.
Cena 3500 Kč vč. poštovného.
Zájemci pište na email: Stradivarius27@email.cz

PS: Omlouvám se, pokud jsem špatně odhadnul kategorii, ale nic pro busty jsem nenašel. :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Chápu to správně, že 3,5 tisíce korun dostane ten, kdo se té busty ujme? :)
Registrovaný uživatel
:) Kdo se té busty ujme, tak pošle studentovi na účet 3500Kč, aby se mu lépe studovalo. :)
PS: Koukal jsem na E-Bay a tam je stejný typ v horším stavu vystavený za 250 USD. ;)
A co jsem se radil, tak prý i těch 5000Kč cenu to má, takže věřím, že 3500 není pro sběratele zase tolik. :)

http://www.ebay.com/itm/ORIG-Russian-Soviet-communist-LENIN-pure-bronze-bust-statue-sc-Rabin-USSR-1958-/271384337822?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f2fc45d9e
Moderátor
Víte, jistě to prodáte, ale asi ne zde. Cena historická není cena finanční a přece jen eBay a zde to je trochu "malý rybník. Zkuste to nabídnout nějakému solidnímu starožitníkovu v Praze, nebo tam, kde se pohybuje větší množství turistů. :mrgreen:
Jinak jsem to eBay prošel těch Leninu tam je spousta, ale nijak se to neprodává.Lepší je již např. Dzeržinský a podívejte se na Suvorova, to je již o něčem jiné, ale určitě to zkoušejte, uvidíte sám.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 28. 1. 2014, 16:23. »
Registrovaný uživatel
ta cena je stejně sci-fi(tam i tady)
to že tu cenu někde někdo chce neznačí, že by byla ani zdaleka reálná...
(typuji se štěstím u nás tak 500-1500Kč, je jich dost)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Mám už nabídku za 1000Kč, ale samozřejmě čím více, tím lépe. :)
Moderátor
No a není to výkupní cena kovu??? :P :P :P
Registrovaný uživatel
Dal jsem jí na Aukro, pokud někdo máte zájem. ;)
http://aukro.cz/socha-busta-bronz-v-i-lenin-1958-rarita-i3948095861.html
Moderátor
1. Busta v odkazu na eBayi byla vystavena, nikoli prodána
2. Vzhledem k tomu, že to tam viselo měsíc a nikdo to za těch 5000 Kč v přepočtu nekoupil, zjevně to tu cenu nemá
3. Tyhle věci se prodávaly dobře do zahraničí v 90. letech, teď už je to trochu s křížkem po funuse.. sice by to na eBayi IMHO udělalo lepší cenu než tady, kde to asi nebude víc než zmíněná cena kovu, ale zkuste si spočítat kolik bude stát poštovné na několikakilogramový balík do zahraničí..

Jinak porušujete pravidla Aukra a slušnosti, pokud to současně prodáváte tady (pokud to bylo myšleno tak, že nabídku tady současně rušíte, tak by bylo dobré to napsat).
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 5. 2. 2014, 23:14. »
Registrovaný uživatel
Díky za info, jaksi se tu až teď začínám orientovat a to i v tom, co se smí a co ne... Cenu jsem upravil, aby byla stejná. Pro příště si dám pozor. :)
Moderátor
Stradivarius27: nejde o to, aby byla cena stejná, ale o to, že na Aukru podle jejich pravidel nemůžete nabízet předmět po dobu konání aukce jinde. Z hlediska Sběratele to problém není, dokonce ani rozdílná cena, protože tohle není aukční server, podle pravidel stačí dát pevnou cenu. Akorát fakt že něco prodáváte jinde a porušujete jejich pravidla může případné zájemce odradit. Ruku na srdce, asi byste byl taky docela naštvaný, kdyby byla proti pravidlům zrušena aukce nebo příhozy, kde byste měl nejvyšší..
Registrovaný uživatel
Stradivarius27: Máte šťastie, že v tejto sekcii je dosť benevolentný moderátor. Ten odkaz na vlastnú aukciu na Aukre mal byť už dávno vymazaný ;).
Moderátor
ANO, je to tak, doufal jsem, že kolega sám pozná jak se zde ztrapňuje, ale jak vidno, má hroší kůži, polepším :| , se.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, neměl by prosím někdo na prodej závěs k dělovému kříži?Může být i kvalitní kopie.Děkuji za případné nabídky.
Moderátor
Podívejte se na to rozumně, pokud je to pěkný kus s patinou, nechte to ve sbírce v tomto stavu. Je to lepší než doplněním novým závěsem. Nemá nějakou citaci na rameni? :shock:
Registrovaný uživatel
Bohužel nemá :'( na oušku je kosočtverec a uvnitř zřejmě RU orel.
Moderátor
TO je OK. Rok 2014 je jubilejním rokem založení kříže a tak i časopisu Signum se křížem budeme zabývat. Bude to takové povídání, kterým redakce časopis chce vzdát i hold panu Měřičkovi, kterého považujeme na našeho učitele.
Registrovaný uživatel
Prodám řád rudého praporu práce, celý komplet, stav dle fota. cena 3000kč + 100kč cenná doporučená a pojištěná zásilka, osobní předání v Mostě možné po předchozí domluvě

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
omlouvám se, byl jsem protivný, ale teď je to dobře. Děkuji za spolupráci. :shock:
Registrovaný uživatel
Nevím, jestli to bylo adresováno mě, ale nemáte se za co omlouvat. Moc rád bych odebíral Signum, jen mi prosím poskytněte informace o možnosti objednání. Jsem již devatenáctým rokem vojákem z povolání a rád bych do tohoto časopisu sám chtěl přispět postřehy týkající se novodobých vyznamenání a odznaků. Myslím si, že bych měl také co nabídnout.
Moderátor
napište mi meil ( lfslfs@atlas.cz. Zde mi napište adresu a prohlášení asi takto, Chci odebírat, zde je moje adresa, pošlete mi číslo účtu a "jeto". Nebo přímo kolegovi Dr. Jedličkovi /zde faleristika) není žádný problém. Jo 12 roků :lol: , já 38 to byla služba. :mrgreen:
Moderátor
Jojo, je vidět, že :mrgreen: jste voják, odborný pokyn jste splnil naprosto přesně a dokonal. :lol:
Registrovaný uživatel
Prodám medaili Zborov 1948. Z dovolením využiji k popisu odkaz p. Altmanna:
http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=79&t=43

Cena 650 Kč, poštovné 40 Kč. Omlouvám se, ale jen v ČR. Osobní odběr po domluvě v Kladně nebo Praze.
Možná výměna za stolní medaile (Ag ČNS a SNS atd.).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Odznaky » Prodej řádů, vyznamenání a odznaků

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1