Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » prodej většího množství vltavínů

Vykupminci.cz
Numisargo

prodej většího množství vltavínů

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den.Chtěl bych se informovat o možnosti prodeje vltavínů z pozůstalosti.jedná se o kolekci 225kusů vltavínů o celkové hmotnosti 1760g.jednotlivé kousky mají váhové rozpětí od 5do 11g.Všechny vzorky pocházejí z Besednice,s bohatou skulptací,ve tvaru oválů-ježci,protáhlé tyčky,tvar kapky a další.některé jsou bez poškození,některé mají drobná poškození.pro obsáhlost kolekce jsem prozatím vše nefotografoval,domnívám se že je stejně nezbytná osobní prohlídka.proto přikládám pouze pár snímků,bohužel nevalné kvality,foto telefonem.protože záměrem je prodej celé kolekce,hledám sběratele,nebo obchodníka,u kterého je předpoklad že najde uplatnění pro celý komplet.cena při prodeji všech vltavínů by byla 100kč za gram.případně je možná dohoda .děkuji všem za případné rady na koho se obrátit,případně jak pokračovat v uskutečnění zamýšleného prodeje pozůstalosti.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahoj , pošli fotky aspoň pro predstavu na mail tarzan84@post.cz domluvíme se. Dík
« Poslední úpravu provedl(a) praxus v 31. 10. 2017, 20:50. »
Registrovaný uživatel
Jsem ochoten koupit celou kolekci vltavínů. Ozvěte se na mail: lisakzdenek@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím,

jestli máte zájem o prodej, tak se ozvěte. Klidně přijedu, osobně se dohodneme a vyplatím dohodnutou částku na místě v hotovosti... Pouze oboustranně seriozní jednání. Nejsem překupník a ani obchodník, celá kolekce bude pohromadě s uvedením nálezce v mé sbírce... Díky za čas a ochotu.
Registrovaný uživatel
prosím o kontakt na můj mail: vltavinky@seznam.cz
děkuji
TS
Registrovaný uživatel
dobrý den,je to ještě aktuální?děkuji
Registrovaný uživatel
škoda že sa predáva len celá, ja by som mala záujem len o jednu kvapku kľudne aj za cenu vyššiu ako 100 kč za gram. ak by náhodou ste jednu dokázali vyčleniť, kontakt je evica.hornikova@gmail.com
Ak nie, nič sa nedeje:-)
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli jsou vltavíny stále na prodej?? Měl bych zájem o celou sbírku.. Dejte prosím vědět na můj email : pilkahonzik@seznam.cz Děkuji..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Minerály » prodej většího množství vltavínů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1