Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosba o zjištění autora, případně i ohodnocení

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosba o zjištění autora, případně i ohodnocení

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

pomohl by mi prosím někdo určit autora?

Mě se to nedaří...

Zda-li by mi byl někdo schopen určit i cenu, byl bych moc vděčen.

Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Anton Henke sa tu riešil asi pred 14 dňami,maliar bol aj Bernard Albert Henke,o K.Henke som nenašiel nič.Možno ani netreba hľadať.Mne to nepripadá ako originál,dokonca ani ako reprodukcia..... :shock: :roll: Skôr akási "montáž"(koláž?)Lavička,mladá slečna a ruže tam akosi nepasujú.Nie je to tam len nalepené a zbytok domaľovaný?Ak sa v roku 1912 skoro na jar dali zohnať ruže ako dnes,tak je to ok,ak nie,tak tam nemajú čo robiť v čase štartu brezy do sezóny a kvitnutia orgovánu...To tam vidím.
Originál by tiež možno bol v "dôstojnejšom" ráme.K cene sa nevyjadrím,ale ak je niečo z toho čo som napísal realita,tak určite nie moc,skôr nič.
A teraz...do mňa ;) :D
-s-
Registrovaný uživatel
Jen ten trpaslík tam chybí.
Registrovaný uživatel
stani napsal
Mne to nepripadá ako originál,dokonca ani ako reprodukcia..... :shock: :roll: Skôr akási "montáž"(koláž?)
-s-

Přesně to jsem si řekl, ten obličej rozhodně nemaloval stejný člověk který dělal tu břízu.
Registrovaný uživatel
Tak som to možno nakoniec trafil.. :)
Niekde by som mal mať obrázok vojaka,pomerne starý,na ktorom je vojak a má ksicht ako otec môjho kamaráta.Bodaj by nie,keď tvár je fotka a myslím že celý zbytok je namaľovaný.Je to gýč ako vyšitý,ale robilo sa aj tak.Pozriem,či ho ešte niekde nájdem,alebo som ho už vyhodil.Dávno som ho nevidel,preto neviem či je fotka len tvár,alebo "celý" vojačik. :D
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosba o zjištění autora, případně i ohodnocení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1