Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » prosba Tuzex

Vykupminci.cz
Numisargo

prosba Tuzex

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobrý večer
podla Vás to je reálna cena? Vaše názory vopred dakujem
http://aukro.cz/item1331442758_5_kcs_1981_iv_tuzex_odberni_poukaz.html
Registrovaný uživatel
To nevím....ale mám doma dvě stejné...sice několikrát přeložené,ve špatném stavu, ale mám......takže pokud by byl zájem, pustím ti je......někde mám foto.....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dakujem,ale dneska ponukali jeden - stav taký 2+,len chcem vediet že 900 korun je reálma ,alebo nie
Registrovaný uživatel
endisk - čo to je reálna cena? nechápem ... keď sa niečo predá za korunu, tak reálna cena je koruna, nie? keď sa niečo predá za 100 korun, tak reálna cena je 100 korun ... atď
Registrovaný uživatel
endisk napsal
dobrý večer
podla Vás to je reálna cena? Vaše názory vopred dakujem
http://aukro.cz/item1331442758_5_kcs_1981_iv_tuzex_odberni_poukaz.html

Dneska jsem prodával na Aukru, cca 7ks 5Tkčs v různých stavech(od UNC až+3)a prodal jsem nejdráž v UNC za 550,-Kč. My tady přehnaným cenám, říkame "cena záliby", tam patří i ta aukce z otázky! ;)
Registrovaný uživatel
myslel som- naívne- ,že 5 kčs 1981 je menej vyskytnutý.Na aukro našiel som len 1.
Jedna starenka ma ponukla a nechcem mu ani vela ani malo platiť
Registrovaný uživatel
endisk napsal
myslel som- naívne- ,že 5 kčs 1981 je menej vyskytnutý.Na aukro našiel som len 1.
Jedna starenka ma ponukla a nechcem mu ani vela ani malo platiť

Čím starší ročník "bonu" vydání, tím cena stoupá nahoru(s ohledem na stav). Včera jsem prodal 5Tkčs(1969/I) ve stavu +3 za 390,-Kč, v UNC by se prodal přes tisíc Kč! ;)
Registrovaný uživatel
Všechny 5Tkčs v 80.letech, se vyskytují poměrně dost. 70.léta se vyskytují o trochu méně a 60.léta(4ročníky) se už vyskytují docela málo! Ještě starší ročníky, tak u těch už vítězí "TC", čili tržní cena(cena záliby)! Totéž v kostce, platí i o jiných nominálech Tkčs! ;)
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 22. 1. 2011, 8:30. »
Registrovaný uživatel
dakujem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » prosba Tuzex

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1