Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » prosbička

Vykupminci.cz
Numisargo

prosbička

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj. Mám prosbičku... Mám doma hafo známek, pozůstalost po dědovi, který je už 20 let mrtví. Dosud jsme nevěděli co s nimi. Děda dostával medaile za známky, takže asi budou cenné... Ale nikdo z rodiny se o to nezajímá.. Neporadí mi někdo co s tím??? Je toho docela dost, takže mi napadlo nafotit to a někam poslat.. :roll: Dá mi někdo radu?
Registrovaný uživatel
Dobrý den pošlete mi to nafocené na CaptainEO@seznam.cz , kouknu na to případně vykoupím.
Registrovaný uživatel
Veroniko.Captain to asi koupí,já mu to mám pak odhadovat.Doufám,že tam budou kvalitní věci,rád bych si doplnil svou sbírku Hyperinflace.
Registrovaný uživatel
Ahoj Veroniko. Jak to vypadá. Je možno vykoupit celou sestavu. Případně se mohu přijet podívat. Zatím dík a hezké svátky.
Registrovaný uživatel
Tak co Veroniko?Nabídni rozumnou cenu.Já osobně sbírám Německou inflaci a Hyperinflaci a pokud v tom budou pěkný věci,pak máš ode mne za obrázky ještě % za autorskýpráva v připravovaným PC programu
Německá inflace a hyperinflace.Jinak to řeš přeš Captaina.Skrblik
případné dotazy možno řešit přes +420607780913 nebo email vesely.skrblik@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Tak co?Žiješ?Že neodpovídáš na příspěvek.Slušnost je odpovědět.Krásný vánoce. :) Skrblík
Registrovaný uživatel
Znal jsem v Praze jedoho Šebka.Ing.Martin Šebek z Prahy6.V Roce 1990 až 1991 mi učil programovat.Jinak pracoval na ČSAV v matematicko fyzikální oboru.Pokud by to byl příbuznej,tak ho ode mne pozdravuj.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » prosbička

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1