Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Prosím o identifikaci

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o identifikaci

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, našli jsme na půdě tento předmět o kterém nevíme, k čemu mohl sloužit. Asi už není kompletní, občas to v něm tiká...? Na kuličce je vyraženo číslo 1298, jinak nic. :shock: Zajímalo by mne, z kterého roku cca to pochází, k čemu to sloužilo a jakou to má asi hodnotu. Děkuji převelice

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Řekl bych že to je vykuchaný kompas\buzola. Co v něm tiká když je prázdný mi není jasné, asi se vám pokouší zavolat ET.
Pokud se vám nepodaří najít podivína kterému právě toto chybí ke štěstí, hodnota žádná. ;)
Registrovaný uživatel
Muzete jeste udelat foto z druhe strany? Prijde mi jako kdyby byl odstranen jen cifernik - tj. vnitrek zustal (coz by vysvetlovalo to tikani)...
Registrovaný uživatel
Vypadá to tak, že chybí jen ten ciferník, uvnitř je to dost vysoké a když se otočí vnitřním kolečkem, tak to tiká.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Teď už to vypadá jinak, sakra když chci něco identifikovat tak nedávám informace po kouskách.
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/jak-vkladat-dotaz-11773
Registrovaný uživatel
No tak pardoooon....
Registrovaný uživatel
Zapomente na ET-ho :mrgreen: ...
Registrovaný uživatel
Už jsem dávno zapoměla... :D
Moderátor
Malá ruční časovaná bomba.
Registrovaný uživatel
Nějaké časovátko to asi bude, třeba je to napsáno na tom víčku které jsme ještě neviděli ;)
Moderátor
natahnete to, odneste to v balicku na hrad a vecer ve zpravach koukejte, oni uz reknou co to bylo :D
Registrovaný uživatel
oliver napsal
natahnete to, odneste to v balicku na hrad a vecer ve zpravach koukejte, oni uz reknou co to bylo :D

:mrgreen: Chytré
Registrovaný uživatel
Ovšem musí to být Hrad s velkým H....Kastelán kdejaké zříceniny nemá zajištěnu pyrotechnickou asistenci:-))
Registrovaný uživatel
No hlavně aby jste mě nepráskli...:-)
Moderátor
jako hrob, Kelisova, jako hrob!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o mincích » Prosím o identifikaci

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1