Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Prosím o ocenění

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o ocenění

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, dostala se mi do ruk stará nejspíš náboženská kniha z roku 1841, vázaná je v kůži, ale na knize je kování na kterém je rok 1903, tudíž je nejspíš přidáno až dodatečně. Kniha má 3 části. Stav knihy je kromě prvních a posledních stran celkem dobrý.
Zde jsou další fotky:
Citovat
http://czshare.com/3611015/Kniha.rar


Všem předem děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nejspíš - vždyť je to v titulku jasně napsané o čem to je!! ;)
Registrovaný uživatel
No je to protestantský zpěvník (kancionál). Nějaký takový zpěvník z devatenáctého století má doma hodně lidí.
Registrovaný uživatel
díky za radu.

Snad bude dobře hořet, když je to náboženská literatura :)
Registrovaný uživatel
siki12 napsal
díky za radu.

Snad bude dobře hořet, když je to náboženská literatura :)

Máš tam smailíka tak to byl asi žert nicméně to nebylo ani vtipné ani chytré. :roll:
Registrovaný uživatel
Dobrý den mám doma 2,3,4 díl Česko-moravské kroniky 2 je z roku 1882. 3 je z roku 1883 a 4 je z roku 1886 . Kniha třetí je redakční exemplář z knihkupectví J.L. Kobra ozdobená 54vyobrazeními dle původních výkresů J. Sheiwla, A. Koniga, Prof. J. Kostěnce (nové vydání), druhá je ozdobená 121 vyobrazeníma dle původních výkresů P. Maixnera, J. Sheiwla, A. Koniga, V. Barviciusa, F. Čermáka (nové vydání), a čtvrtá je ozdobena 98 vyobrazeními dle původních výkresů J. Scheiwla a J.V. a 2 ocelorytinami (nové vydání) sepsal J.J. Kořán Všechny nákladem knihkupectví I.L. Kobra. Prosila bych ocenění pokud by někdo věděl nebo se i přihlásil nějaký nadšený zběratel děkuji předem email velrybka81@seznam.cz
Registrovaný uživatel
moje kniha je vystavena na AUKRU, takže pokud někdo má zájem je možnost jí tam najít ;)
Registrovaný uživatel
takže kniha prodána a zde se to může smazat ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Prosím o ocenění

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1