Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Prosím o ocenění

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o ocenění

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
100 Kčs 1989 Gottwald ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
to h4gis : kdyby byla naprodej , napiste na múj email , můžem se domluvit
m-otaznik@seznam.cz
Registrovaný uživatel
pár stovek hodí! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Moderátor
otaznik napsal
to h4gis : kdyby byla naprodej , napiste na múj email , můžem se domluvit
m-otaznik@seznam.cz


To je teda originále ohodnotenie.....
:evil:
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
otaznik napsal
to h4gis : kdyby byla naprodej , napiste na múj email , můžem se domluvit
m-otaznik@seznam.cz


To je teda originále ohodnotenie.....
:evil:

to Smith : já jsem přesně udělal , to co tady dělá většina z vás a nikdo jim nic neřekne , ale když to udělá člověk , ketrý je registrován chvilku , tak je problém , že ?! Jestli chceš dám jsem odkaz na zdejší uživatelé , jak oni odpovídají na totéž . Anebo zdejší pravidla jsou pouze pro nové ??? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Moderátor
Odkazy nemusíš dávať, viem o tom. Väčšinou sa to deje v numizmatike, alebo notafílií. Všetci porušujú pravidlá, čo sa aj patrične preberalo už Xkrát. Mne v podstate je to jedno, nie som na bankovky ani na kolieska....
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Myslím, že iu když není v UNC , tak by mohla jít na aukru i přes 1.000,- Kč. Tam by to bylo nejlepší nabídnout.
Registrovaný uživatel
Vím že kdybych nezareogoval první , ozvali by se další , co si pamatuji když Endisk zde prodával dvě takový a ještě čísla po sobě a určití členové řekli že i 9 eur za to je moc , když on chtěl 90 eur , to byl ohlas .
A já jsem zareagoval tak jak jsem zareagoval , když pravidla nefungují pro ty kteří tu vystupují x let , tak proč by to mělo fungovat pro mně , Napsal jsem to tvrdě , ale realita je taková .Možná se nad tím někdo zamyslí ., ikdyž asi né , prootže česká povaha je taková jaká je :evil:
Registrovaný uživatel
Když je to takhle, tak pod 15stovek bych ji neprodával!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
otaznik napsal
to Smith : já jsem přesně udělal , to co tady dělá většina z vás a nikdo jim nic neřekne , ale když to udělá člověk , ketrý je registrován chvilku , tak je problém , že ?! Jestli chceš dám jsem odkaz na zdejší uživatelé , jak oni odpovídají na totéž . Anebo zdejší pravidla jsou pouze pro nové ??? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Máte všichni štěstí, že moderátoři jsou moc hodní, ale když zdejší starý pasty budou skákat z okna, tak ti noví nebudou? :evil:
Ale ukazovat na ostatní, to je přesně česká povaha, já nic, já jen jako ostatní! :evil: Jak dětinské....
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
ááá čekal jsem kdy upravíš svůj odhad Mischel13., sice pozdě , ale přeci , aspoň na tebe Mischel13 nebude nikdo útočit , že jsi řekl pouze pár stovek .
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
otaznik napsal
to Smith : já jsem přesně udělal , to co tady dělá většina z vás a nikdo jim nic neřekne , ale když to udělá člověk , ketrý je registrován chvilku , tak je problém , že ?! Jestli chceš dám jsem odkaz na zdejší uživatelé , jak oni odpovídají na totéž . Anebo zdejší pravidla jsou pouze pro nové ??? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Máte všichni štěstí, že moderátoři jsou moc hodní, ale když zdejší starý pasty budou skákat z okna, tak ti noví nebudou? :evil:
Ale ukazovat na ostatní, to je přesně česká povaha, já nic, já jen jako ostatní! :evil: Jak dětinské....

ALE TADY TO TAK FUNGUJE !!!!!!!!!!!! :evil:
TI CO JSOU TU UŽ X LET BY MĚLY JÍT PŘÍKLADEM !!! ALE NEJDOU A TO NENÍ MÁ CHYBA.
KAŽDÝ AŤ SI ŠÁHNE SÁM DO SVĚDOMÍ ., JÁ TO UDĚLAL NASCHVÁL , PROTOŽE JSEM PŘESNĚ VĚDĚL ŽE SE NĚKDO TAKOVÝ OZVE .
« Poslední úpravu provedl(a) otaznik v 8. 4. 2015, 21:03. »
Registrovaný uživatel
Mike, tebe to ještě nepustilo, poukazovat na druhý? Pořád stejný brekot?
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
otaznik napsal
ááá čekal jsem kdy upravíš svůj odhad Mischel13., sice pozdě , ale přeci , aspoň na tebe Mischel13 nebude nikdo útočit , že jsi řekl pouze pár stovek .

Tak tomu dotyčnému nebudu věšet bulíky na nos... mohl jsem napsat od 200,- až po 2000,-
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
nevím kdo je u tebe mike , ale já určitě nebrečím , já k tomu nemám žádný důvod , asi ses třošku přehmátl
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
otaznik napsal
ááá čekal jsem kdy upravíš svůj odhad Mischel13., sice pozdě , ale přeci , aspoň na tebe Mischel13 nebude nikdo útočit , že jsi řekl pouze pár stovek .

Tak tomu dotyčnému nebudu věšet bulíky na nos... mohl jsem napsat od 200,- až po 2000,-

bohužel , bulíky jsi mu věšel na nos , buď v klidu nejsi tu sám , máš přeci za sebou mnoholeté sběratele , přeci nééé ? :roll:
Registrovaný uživatel
Tohle je diskuze o ničem , dohadování a zase dohadování ... a o ničem .
Registrovaný uživatel
otaznik napsal
ALE TADY TO TAK FUNGUJE !!!!!!!!!!!! :evil:
TI CO JSOU TU UŽ X LET BY MĚLY JÍT PŘÍKLADEM !!! ALE NEJDOU A TO NENÍ MÁ CHYBA.
KAŽDÝ AŤ SI ŠÁHNE SÁM DO SVĚDOMÍ ., JÁ TO UDĚLAL NASCHVÁL , PROTOŽE JSEM PŘESNĚ VĚDĚL ŽE SE NĚKDO TAKOVÝ OZVE .

A už je to tady zase, řešit takové blbosti. Jestli jsi si nevšimnul, tak většina už sem ani nepřispívá, protože se tady řeší takové kraviny místo bankovek, ale dosáhnul jsi svého. Můžeš tady rozvíjet své teorie o ostatních, že dávají mailové adresy místo ohodnocení! Bankovky dopadly zde tak, že se budou tady jen ohodnocovat náhodným lidem a víc nic!!! Ani čárka z bádání, maximálně něco o aukcích, máš to, co jsi chtěl, volné pole působnosti, prosím je to tady TVÉ!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
otaznik napsal
Tohle je diskuze o ničem , dohadování a zase dohadování ... a o ničem .

Polož si otázku, kdo to dohadování sem zavedl?
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
otaznik napsal
nevím kdo je u tebe mike , ale já určitě nebrečím , já k tomu nemám žádný důvod , asi ses třošku přehmátl

Ona stačí IP adresa a je to jasné!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
pane Mischel13 , IP adresa se dá měnit anebo můžeš být i anonymní , tkže nevím co tady meleš o nějaké IP adrese , to jsi trošku vedle , ty se tu pěkně ukazuješ .
Ty jsi tu nějakej šef anebo majitel ? že tady vykládáš něco o nějaké ip adrese .
« Poslední úpravu provedl(a) otaznik v 8. 4. 2015, 21:21. »
Registrovaný uživatel
otaznik napsal
pane Mischel13 , IP adresa se dá měnit anebo můžeš být i anonymní , tkže nevím co tady meleš o nějaké IP adrese , to jsi trošku vedle , ty se tu pěkně ukazuješ .

Je vidět, že jsi to s tou IP adresou nepochopil. A melu, aby tady byly alespoň nějaké příspěvky.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
otaznik napsal
pane Mischel13 , IP adresa se dá měnit anebo můžeš být i anonymní , tkže nevím co tady meleš o nějaké IP adrese , to jsi trošku vedle , ty se tu pěkně ukazuješ .
Ty jsi tu nějakej šef anebo majitel ? že tady vykládáš něco o nějaké ip adrese .

Pro tebe jsem BOSS!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
já jsem moc dobře pochopil o IP adrese , ale chtěl jsem poukázat na to jak někdo jako seš ty , normální uživatel může mít přístup k takovým věcem .

Boss akorát k smíchu .
Registrovaný uživatel
otaznik napsal
já jsem moc dobře pochopil o IP adrese , ale chtěl jsem poukázat na to jak někdo jako seš ty , normální uživatel může mít přístup k takovým věcem .

Boss akorát k smíchu .

K smíchu bohužel jsi tu jen TY se svými příspěvky, že to dělají ostatní a proto to děláš také, že když mohou dlouho registrovaní, tak ti nově registrovaní mohou také, jak dětinský argument!!! Od toho jsou tady moderátoři, kteří mají zasáhnout a udělat pořádek!!!
Normální uživatel může mít přístup ke všemu, když se snaží a nejde jen o ty adresy. Nevíš, co člověka živí!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Prosím o ocenění

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1