Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Prosím o ocenění

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o ocenění

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den prosím byl by někdo ochotný ocenit nějak tyto odznaky?A nebo v případě zájmu nabídněte cenu děkuji :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nenechali ste tu mail.
Registrovaný uživatel
Prodávat bez určení ceny prodávajícícm je proti pravidlům fóra!
Moderátor
Tak tyto odznaky byli zařazeny správně v odznacích, jak podotkl kolega Ondras chybí cena. Já Vás pro klid přesunu tam kde jste začínal a kam toto patří, tedy do odznaku.
Registrovaný uživatel
Pro dula77 paja-street@seznam.cz A pro ondras a Altmann omlouvám se ale pokud se nepletu napsal jsem CENU NABÍDNĚTE!!!Tak nechápu co je zde proti pravidlům???
Registrovaný uživatel
Nechápeš protože jsi je zřejmě nečetl :evil:
Tak tedy zde jsou a doporučuji věnovat pozornost bodu č.7
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-sberatel-com-14958x854
Registrovaný uživatel
Ano pardon omlouvám se:-D Snad se tolik nestalo ne???Víte když zde není nikdo kdo by dokázal určit cenu je pak těžké sem nějakou napsat:-D
Registrovaný uživatel
A dodatek pro TURTLEOVERHEAD nevím o tom že by jsme si tykali :-D
Registrovaný uživatel
Toto je také v první řadě diskusní fórum pro sběratele a ne prodejní portál ;)
Registrovaný uživatel
Omlouvám se :-DNevím ještě pořádně jak to tu chodí:-)A prodávat se tady někde dá táké?
Registrovaný uživatel
paja-street napsal
A dodatek pro TURTLEOVERHEAD nevím o tom že by jsme si tykali :-D

:D Milý mladý hochu tady na fóru si všichni tykají ;)
Moderátor
jojo, je to tak, cena je relativní a proto já nic neoceňují. Dejte to na Aukro od 1Kč, ono si to svoji cenu udělá. Jinak zde nejde o společenská pravidla, ale jde o to, že zde jsme abych poradili o co jde a ne abychom určovali ceny, tím bychom z našeho fóra udělali obyčejný bazar a to nikdy z nás nechce a šéf si to nepřeje.
Také sice nemám rád tykání, ale respektuji to i když všem vykám. Je to trend a je zbytečné trvat na tom. Moje babička ještě své služebné onikala. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
Tykání je internetu celkem praktické (kdo pozná staršího či mladšího, služebného, pána či kmána?), i když Angličani v tomto ohledu s většinou ostatních jazyků vyjebali, protože oni si vykají-tykají na jakékoliv úrovni a přitom mluvijó a píšó furt stejně nesrozumitelně. ;)
Ovšem představa, že by takoví moderátoři vše ostatním onikali a ostatní moderátorům vykali, to je zajímavá myšlenka! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ja tykam aj Bohu:)
Registrovaný uživatel
Jo jo pánové máte pravdu :-D Omlouvám se.Jinak děkuji aspoň za nějaké info:-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Prosím o ocenění

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1