Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Prosím o ocenění Pohledu

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o ocenění Pohledu

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Už mi o tento pohled projevilo více lidí zájem a nevím jakou to má hodnotu jestli v tom má někdo přehled budu rád za pomoc dík

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nemám po ruce katalog, ale v tomto stavu tak 25 Kč.
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Nemám po ruce katalog, ale v tomto stavu tak 25 Kč.

Tábory Hlinovej Mládeže? :shock: To Ti Slovenští Nacionalisté utrhají ruce.
Já bych to viděl na vyvážení zlatem. ;) :P
Registrovaný uživatel
Vyvážením zlatem to by mohlo byt tak 2-3 gram to by bylo tak 2-3 tisíce :lol:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Tábory Hlinovej Mládeže? :shock: To Ti Slovenští Nacionalisté utrhají ruce.
Já bych to viděl na vyvážení zlatem. ;) :P


turtle - beriem to ako názor bežného človeka. Aj názory historikov sa na niektoré udalosti z našich dejín rozchádzajú.

http://www.nbs.sk/sk/bankovky-a-mince/eurove-mince/zberatelske/strieborna-zberatelska-minca-10-eur-memorandum
----------------------------------------------
http://www.nbs.sk/_img/Documents/_BankovkyMince/Zberatelske/Memorandum/MEMORANDUM-s.pdf
Registrovaný uživatel
turtleoverhead - ak som si aspon trochu poslovencil tvoj tajnostkarsky titul, bydlisko, tak by sa tiez dalo o tom nieco hovorit.
Kedze by to tu malo byt filatelisticke forum, tak tie hlupe zvasti by tu nemali mat miesto.
Tu peciatku co chces dat vyvazit zlatom - mozno ju bude vazit "zlaty cesky rucicky" tak budu musiet asi hodne na tom popracovat aby uspeli aspon na tych 25,- Kc ako pise Dejvy. Takych pofidernych cennosti je na filatelistickom trhu kade tade plno. A ozaj ti "slovenski nacionalisti" si mozu nimi vylepit cele vyklady. Lenze to by ich musel k tomu niekto primet, lebo im to nedojde, ze aj to by mohlo s niecim suvisiet.
Mozno by im mohlo turtleoverhead spravit nejaky exkurz a zasvatit ich do tematiky ohladom politickeho zivota na Slovensku v rokoch 1939 - 1945. Len neviem, ci za tych zlatych 25,-Kc by bol ochotny makat.

Len tak mimochodom: znamka MI 85 - cena asi 50 centov. Vydana k vyrociu z roku 1861 a tematicka priležitostna peciatka s textom k uplne inej udalosti netvoria ani len pre uplneho filatelistickeho analfabeta nejaku hodonovernu celistvost, pouzitelnu v nejakom filatelistickom exponate. Nehovoriac uz o tom v akom stave je vyobrazena celistvost.

Niekedy staci malo, aby sa ukazalo co sa za tou anonymitou internetu skryva.
Registrovaný uživatel
Člověk se tu chce dozvědět jestli tu má něco nějakou cenu od zkušených filatelistů a dočká se slovní přestřelky lidí kteří si tu léčí mindráky :roll:
Registrovaný uživatel
Ano, ma to cenu, lebo aspon vidis co za to mozes dostat: od 25,-Kc az po mozna tie 2 - 3 tisice. Za tie tisice snad taky turtleoverhead, pretoze nevie ani len spravne precitat text na peciatke - Tábory Hlinovej Mládeže - tie tabory urcite neboli z hliny.

Inac vsetko na tej celistvosti je filatelisticke, znamka, peciatka mozno z ochoty - ako sa to odborne filatelisticky hovori, takze len najst este skutocne suvislosti medzi obsahom peciatky a znamkou. Lebo to tvori podstatu hodnotnej celistvosti.
Moderátor
jansvi napsal
Len tak mimochodom: znamka MI 85 - cena asi 50 centov. Vydana k vyrociu z roku 1861 a tematicka priležitostna peciatka s textom k uplne inej udalosti netvoria ani len pre uplneho filatelistickeho analfabeta nejaku hodonovernu celistvost, pouzitelnu v nejakom filatelistickom exponate. Nehovoriac uz o tom v akom stave je vyobrazena celistvost.

Jenom upřesním - nejde o nalepenou známku Mi 85, ale o celinovou pohlednici, tj. známka je na pohlednici vytištěná.
Registrovaný uživatel
jak píše dejv tak to je, není to známka je to tištěné
Registrovaný uživatel
jansvi napsal
turtleoverhead - ak som si aspon trochu poslovencil tvoj tajnostkarsky titul, bydlisko, tak by sa tiez dalo o tom nieco hovorit.
Kedze by to tu malo byt filatelisticke forum, tak tie hlupe zvasti by tu nemali mat miesto.

:roll:
Chlapi, problém je v tom že berete sami sebe moc vážně.
:mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak sa vsetkym za to moje zavadzanie so znamkou ospravedlnujem, ale za ostatnym si stojim.
Filatelisticka hodnota nic moc a ta vedlajsia tiez.

A uz si precital na fore o filokartii, ze aj tam to hodnotia, podla mna uplne zbytocne.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Prosím o ocenění Pohledu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1