Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Prosim o ocenění známek

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosim o ocenění známek

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
To bych asi chtěl moc ,uz tak jsem strašně rad co jsem se dozvěděl😉 a mam co dělat, jelikoz to co jsem fotil je nic proti tomu co me čekal proskoumat a hlavne rostridit... Jinak k tomu jestli stricek to koupil někde cele, odpovím velice stručně .Vse si to dělal lepil a upravoval sam a stradal a to jsem si jist. jsou tu krabice jeste s obálkami plnych známek mimo tich v albumech ,kterých je dost samo o sobě a do toho se pustím jeste dnes je toho tu opravdu moc .... Strašně moc dekuji
Registrovaný uživatel
Budu myt jeste dost otázek .... Pred malou chvilkou jsem skončil v praci a je neuvěřitelné jak se těším domu na to jak se dotoho ponořim 😀 Samozřejmě se rad podělim o vás nazor a pokusím se udelat lepší fotky Atd
Registrovaný uživatel
Pro m1234 tak jsem se snažil to vyfotit ale jak jsou zabalené se to leskne a bez blesku je to nic moc .Doufam ze to postačí

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pri znamkach USA treba čo najlepšie foto z tohoto sa neda nič určit.Možno je to lepšie skenerom ,fotakom je to trocha tažšie.Takto nejak

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Rad si vypočujem vaše nazory ,za čo sa da takato pekna znamka predat.Je to presne to čo sa od tychto znamok vyžaduje,Dokonale centrovana a široke okraje.**Scott 286.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Ty sa ptáš, za co by sa toto dalo prodat? Ty? V tom je nejaký fígl, protože toto zrovna néni známka, která by stála nejaké velké peníze. ;) Je ale fakt, že tých decentrovaných je 90% a ty nejsů moc drahé. Takže můj typ- 500 doláčů.
Moderátor
Jak znám sběratele USA, tak klidně i několik tisíc USD.
Moderátor
Tá kukuřica je tam v rohoch excelentní! Je to krásná známka a myslím, že i barva je trochu jiná než bývá. Ale to už je vyšší dívčí....
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
V tom je nejaký fígl,
Ked ty hned na všetko prideš.
_______________
Registrovaný uživatel
jo, kdyz chce nekdo jumbo XF ultra super mega crisp gem, tak at cvaka ;)
Registrovaný uživatel
Ano tak nejak.Dal som niektore z tychto znamok certifikovat do USA.Uvedena znamka dostala ohodnotenie P.S.E.certifikat - Gem 100 Jumbo.Je to najvyššie možne ohodnotenie a z celej serie Mississippi ktora pozostava z 9 znamok ho maju len dve znamky na svete.Jednu z nich možete vydiet prave na tomto fore.
Mint N.H., magnificent color on bright paper, mathematically perfect centering with Jumbo margins
EXTREMELY FINE GEM. A PHENOMENAL MINT NEVER-HINGED EXAMPLE OF THE 2-CENT TRANS-MISSISSIPPI ISSUE GRADED GEM 100 JUMBO BY P.S.E. -- THIS IS THE HIGHEST GRADE POSSIBLE ON THE GRADING CHART AND IT IS THE ONLY EXAMPLE TO ACHIEVE IT.

Our review of the Trans-Mississippi Issue in the P.S.E. Population Report revealed just how spectacular this stamp truly is. There is only one other example from the entire series (either Mint N.H. or hinged) that has been graded Gem 100J - a Mint N.H. 1c. A further review shows that there are only seven stamps in the entire series (again, Mint N.H. or hinged) that have been awarded a Gem 100 grade.

With 2016 P.S.E. certificate (Gem 100 Jumbo; unpriced in SMQ above the grade of 98J, SMQ $3,600.00 as 98J)
_______________
Moderátor
Takže jsem moc daleko od pravdy nebyl. Na druhou stranu si myslím, že se to s perfektním centrováním dost přehání. Nemám nic proti dobře centrovaným známkám, ale měřit to na mikrometry je dost ulítlé.
Registrovaný uživatel
m1234 - mohol by si prosím vložiť scan zadnej strany?
Moderátor
Takže 3,6 kulí ;) Jedno by mě zajímalo- prodávalo se to již se zohledněním toho centrování? Mělo to už i předtim atest nebo jsi si ho nechal udělat až ty? No a co bude zajímat okoliční, kolik stojí takové poslání známky na atest a samotný atest? Jak to vlastně probíhá?
Registrovaný uživatel
jinak gratuluju m1234 k vlastnictvi nejkrasnejsiho exemplare 2c "Trans-Mississippi" na svete...vlastne je to jako mit v loznici Miss World :)
Registrovaný uživatel
Ikanek-suhlasim ,mal si pravdu už v prvom prispevku.
Bret - zadnu stranu neviem nafotit,znamka je v USA.K čomu to potrebuješ ?
Pavlinka-predavalo sa to za 30% katalogu Mischel bez atestu.Poslanie ma nestalo nič ,lebo ako ho ty oslovuješ "Vojto" mi to zobral zadarmo ked išiel na svetovu vystavu do New Yorku .Cena za atest je 5-6% z katalogu Scott U.S.Specialized by grade.
_______________
Registrovaný uživatel
emko1-4, ja ju vlastne (tú zadnú stranu), ani nepotrebujem vidieť. Nechcel som tu zbytočne vytvárať nejaké emócie a nechcel som sa na rovinu spýtať, či je zozadu pekná so sviežim lepom. Teda či nie je poškodená od rôznych znaleckých pečiatok, razítok a štemplov. Zaujímalo ma, či aj v Amerike sa tak vedia znalci vyblázniť na známke, ako u nás a takúto nádheru zničiť ... :(
Moderátor
Tak teda to tam vzal ten "Vojto" :) A že se nepochválil ;) Musím k němu konečně někdy dorazit, ale táta furt maroduje s kolenama. Zval mě několikrát a moc mě o mrzí. Byla jsem na jeho kulatých narozeninách a bylo to moooc fajn. No zase Off top. Omlouvám se. :)
Registrovaný uživatel
Bret-tie znamky boli kupene v Europe a okrem par vynimiek všetko bez šifrovania,krasne čiste,čo je pri starych vzacne.Vtedy sa vela použivali zalepky,tieto znamky to naščastie obišlo.
_______________
Registrovaný uživatel
m1234 napsal
Bret-tie znamky boli kupene v Europe a okrem par vynimiek všetko bez šifrovania,krasne čiste,čo je pri starych vzacne.Vtedy sa vela použivali zalepky,tieto znamky to naščastie obišlo.

emko - vďaka za odpoveď.
Tak to som rád. Je to nádherná známka podobne, ako tá z príspevku #29 a vždy sa mi na to moc zle pozerá, keď vidím, ako si na niektorých známkach znalci napravujú ego. Je to naozaj nádhera pozeral som na ňu "s úctou" niekoľko minút. Podobne aj tie čo si sem dával v inej téme - konkrétne Columbus
PS: Sám viem, že keď som si chcel kúpiť pekný, minimálne 4-blok modrého Štefánika (Pof. 351) , tak to bol hotový problém. Mal som tri požiadavky na tento 4-blok a hneď pri prvej z nich nastal problém.
1. Krásny, čistý, svieži lep, nepoškodený zo strany znalcov
2. Pekne centrovanie známok (perforácie)
3. Keďže sa pri tejto známke jedná o RZ tak som chcel aj podľa možnosti pekne "trafené" zúbkovanie v strede toho 4-bloku ...
Hneď u prvého bodu nastával "problém" ...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Prosim o ocenění známek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1