Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o pomoc s odhadem ceny 2 obrazů-....

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o pomoc s odhadem ceny 2 obrazů-....

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
chtěla bych požádat o odhad ceny na 2 obrazy. Jeden velký - Hradčany 117cm X 80cm, autor Zeyer, dále krajina 52 cm X 38 cm-výrobce nevím......první by měl být někdy kolem roku 1920 a méně (ale to nevím jistě). Moc děkuji Simona R.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zeyer Julius byl spisovatel,jeho synovec Angelo jeste zije a maluje,ale 1920 je dost davno,jinak se mi oba obrazy velice libi a vyrazne se pozvedavaji nad ostatni co jsou zde k posouzeni,ale pockejte si na "Wjema",
ten Vam je urcite pochvali a verim, ze i vysoko ohodnoti...
Registrovaný uživatel
Maxmilian napsal
Zeyer Julius byl spisovatel,jeho synovec Angelo jeste zije a maluje,ale 1920 je dost davno,jinak se mi oba obrazy velice libi a vyrazne se pozvedavaji nad ostatni co jsou zde k posouzeni,ale pockejte si na "Wjema",
ten Vam je urcite pochvali a verim, ze i vysoko ohodnoti...


Nezlobte se, mám jen malou poznámku. Synovec Julia Zeyera Jan Angelo se narodil před 133 lety, již nežije ba ani nemaluje :) Obrazy samotné bohužel posoudit neumím.
Registrovaný uživatel
ha...tak vidite jak jsem Vam to tady pomotal,jako diletant musim Hurley podekovat a Vam se omluvit,ale to vse nemeni na kvalite obrazu vubec nic-hezke....
Moderátor
Tak tak, Jan Angelo Zeyer, synovec spisovatele Julia Zeyera, již drahný čas není mezi námi... Proslul zejména coby akvarelista, kterážto malířská technika tvoří většinu jeho díla. Pokud je tomu tak i ve vašem případě, pak máte dílko v hodnotě středních či vyšších tisíců Kč. Pokud by šlo o olejomalbu (ale nezdá se to z té fotky být) půjde cena ještě o jednu nulu výše. Druhý obraz je tak prťavá fotka, že nelze vyslovovat žádné serióznější názory...
Registrovaný uživatel
Moc děkuji za odpovědi!! :D Velký obraz by měl být na kartonu (podle známého), olejomalba to prý není . Malý nevím vůbec.....lépe nafotit mi to nešlo..... Nevíte někdo ještě komu ty obrazy ukázat tady v Praze , kdo by je ohodnotil a NE podhodnotil.? Chtěla bych je prodat co nejdříve a vůbec tomu nerozumím :-( nechci na tom tzv.,,vytřískat" co nejvíc, ale bylo by škoda,je prodávat pod cenou........kdyby jste někdo náhodou věděl,kde by to šlo, jsem celý den i na emailu : agentura.riedelova@seznam.cz Krásný večer všem! a ještě jednou děkuji ;)
Registrovaný uživatel
Moc děkuji.....:DD
Hurley napsal
Maxmilian napsal
Zeyer Julius byl spisovatel,jeho synovec Angelo jeste zije a maluje,ale 1920 je dost davno,jinak se mi oba obrazy velice libi a vyrazne se pozvedavaji nad ostatni co jsou zde k posouzeni,ale pockejte si na "Wjema",
ten Vam je urcite pochvali a verim, ze i vysoko ohodnoti...


Nezlobte se, mám jen malou poznámku. Synovec Julia Zeyera Jan Angelo se narodil před 133 lety, již nežije ba ani nemaluje :) Obrazy samotné bohužel posoudit neumím.
Registrovaný uživatel
Děkuji ;)

Maxmilian napsal
Zeyer Julius byl spisovatel,jeho synovec Angelo jeste zije a maluje,ale 1920 je dost davno,jinak se mi oba obrazy velice libi a vyrazne se pozvedavaji nad ostatni co jsou zde k posouzeni,ale pockejte si na "Wjema",
ten Vam je urcite pochvali a verim, ze i vysoko ohodnoti...
Registrovaný uživatel
Dobrý den.Prosím o foto druhého obrazu na romansablik@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o pomoc s odhadem ceny 2 obrazů-....

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1