Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Prosím o radu

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o radu

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý večer,

již delší dobu hledám na internetu informace o pilotním odznaku. Našel jsem ho na půdě a rád bych se o něm dozvěděl více. Na internetu jsem zjistil pouze, že by měl pocházet z Polska (ale jednalo se o E-shop). Budu vděčný za každou radu.
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Asi bych měl zareagovat, ale já sám nevím. Vypadá to spíše jako moderní odznak na čepici. Jsou tam na zadní straně trny? Nějaká firma? No a jak to pochází z Polska tak to může být všelico, jen ne nic dobrého, originálního, kvalitního. Já více nevím. :shock:
Registrovaný uživatel
Pro uživatele Nirra: Doporučoval bych Vám vynechat tu zmínku o nálezu na půdě. Tyto legendy jsou již tak stupidní a trapné, ale přesto se vždy někdo najde, kdo tohle uvádí v domnění, že na tenhle špek někdo skočí...
Registrovaný uživatel
http://obchod.numismatika.com/cz-detail-6905-polsko-pilotni-odznak.html
Moderátor
Jde o moderní odznak na baret Já toto přesunu do sekce odznaků neb sem se to opravdu nehodí. Odznak je moderní záležitost a jak Čestmír napsal, hošík z nás děla hlupáky.
Registrovaný uživatel
Proč by ho nemohl najít na půdě? Maminka ho tam loni dala při vánočním úklidu. :D ;)
Moderátor
Při malování nebo úpravách elektřiny (například) se na půdu odnese tolik věcí a už tam obvykle zůstanou ...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Prosím o radu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1