Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Prosím o radu k této koupi

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o radu k této koupi

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
http://www.vcoins.com/ancient/romanumismatics/store/viewItem.asp?idProduct=3164

Ráda bych zakoupila tuto minci. Myslíte, že cena je odpovídající a nebo že je ještě vhodné počkat? Těchto tetradrachem je na vcoins.com poměrně hodně, tak nevím, jestli se vyplatí ještě počkat a nebo ji mohu koupit. Nemáte prosíám někdo zkušenost se společností romanumismatik?

Mockrát děkuji za radu, Dáša P.
Registrovaný uživatel
S mincí Ti neporadím protože tohle nesbírám
ale od spolecnosti Romanumismatik už jsem neco kupoval
a mohu jen doporučit.
Registrovaný uživatel
Moc děkuji, také na mě udělali dobrý dojem už i tím, že mi ještě týž den odepsali na mou otázku. Jen by mne zajímalo, jak jste postupoval při koupi mince? Bohužel nemám s nákupem a platbou věcí z cizího serveru zkušenosti... :roll:
Registrovaný uživatel
Především se musíš u VCoins registrovat (ten oranžovej čudlík vpravo nahoře)
pak u vybrané mince kliknout na "add to shopping basket", potom "Checkout" a nakonec zaplatit. Buď credit kartou nebo PalPal.
Pak už jen sedíme na zápraží a čekáme na listonošku. :lol:
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 14. 11. 2009, 4:13. »
Registrovaný uživatel
A občas čakáme márne, lebo tá sedí doma a teší sa z našej mince. ;)
Registrovaný uživatel
Nestrašte, potřebuji minci k Vánocům a ještě ji pak nechat do upravit jako přívěsek, takže by to chtělo co nejrychleji mít doma :-)

To Turtleoverhead: Tohle už jsem udělala, ale spíš mi jde o to, jak mám provést platbu v cizí měně, jestli v přepočtu na koruny plus poštovné nebo je asi také možné na účtu nastavit měnu... ? Zřejmě mě pro dokončení transakce budou navádět webové stránky, že? Hlavně mě mile potěšilo, že zasílají do ČR, aspoň nebudu muset burcovat známé v UK nebo USA. V tomhle mě teď zklamala pixmania, jestli znáte... Nejen, že zasílají pouze do země, na jejíž stránkách si vyberete zboží, ale i platba musí být z účtu dané země... :-/
Registrovaný uživatel
Ak máte kreditku, tak najlepšie (a najlacnejšie) je platiť to cez PayPal.
Ak by ste to chceli platiť prevodom, tak treba dať príkaz v librách (+ bankové poplatky).
Registrovaný uživatel
:evil: No to jsem měl vědět že z toho bude přívěšek :evil:
S tou měnou nevim, já žiju v Austrálii.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
S tou měnou nevim, já žiju v Austrálii.


hele a jak to děláš, že můžeš po zeměkouli chodit hlavou dolu? :twisted:
Registrovaný uživatel
To ví i malé dítě, mám přece magnetické boty.
Akorát že mám neustále překrvenou hlavu (proto je tak velká) ;)
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :twisted:
Registrovaný uživatel
Já zase slýchával, že v Austrálii jsou stejně všichni na hlavu(ono kdo normální by chtěl taky např. slavit Vánoce na pláži při 30C...) :twisted:
Registrovaný uživatel
kacurovi by se to zrovna líbilo, neb zimu nesnáší nemá rád :D
Registrovaný uživatel
Potřebovala bych platbu převodem z účtu... Dnes jsem na vcoins.com našla ještě jednu podobnou a v lepším stavu:
http://www.vcoins.com/ancient/sphinx/store/viewItem.asp?idProduct=7201
Jen mi přijde zvláštní, že jsem toho o společnosti Sphinx Numismatics na internetu moc nenašla, tak jestli to není rizikovější než Roma Numismatics. Každopádně v Auree mi řekli, že by na vcoins.com neměly být falzy... Takže je to zřejmě mnohem více hlídané než aukro, ebay a podobné aukční servery...
Registrovaný uživatel
Tak je nakonec koupena stejně ta první, má zajímavější patinu... Děkuji za cenné rady, čekám na e-mail od Roma Numismatics, jak postupovat dál v platbě.
Moderátor
Doufám, že ji nebudete provrtávat! :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o mincích » Prosím o radu k této koupi

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1