Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o radu signováno O.Blažíček kostel

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o radu signováno O.Blažíček kostel

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den chtěl bych zde požádat některé ze znalců umění zda se jedná o malíře O.Blažíček zda čtu dobře signaturu obraz vnitřního interiéru kostela rozměr asi 30×50cm případně jaká je jeho cena děkuji je to z pozůstalosti.V

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/oldrich-blazicek-interier-kostela-olej-i5812673610.html
zde ho prodává pan antikvář v oleji, tuším, že už dost dlouho
neatraktivní téma na Blažíčka, žádná figura, max.15tisíc
Registrovaný uživatel
Děkuji za vaši odpovědˇ přemýšlím co s obrazem případně udělat zda si ho ponechám a najdu mu nějaké místo mezi ostaníma obrazama které mám doma ale jsem příznivcem krajinářů tak se uvidí.
Registrovaný uživatel
Nebo ho nabídněte firmě Obrazy v aukci. Tam máte zaručenou nejnižší vyvolávačku na trhu...a tomu úměrný výsledek. Jsou to przniči trhu s uměním.
Registrovaný uživatel
Jde přeci jen o obraz od známého malíře zařadil bych ho mezi ty unás dost dobré zajímá mě jeho cena než se dám do rozhodování co sním dále.
Registrovaný uživatel
Zajděte do renomovanější aukční síně. Dorotheum, Kodl, Art Consulting. Tam především určí pravost a bude-li to ok, tak to zařadí do aukce. Výsledek může být velmi zajímavý.
Registrovaný uživatel
Víc než cena je důležité zjištění, zda je to Blažíček.
Registrovaný uživatel
No přesně...za mě tedy bych za něj ruku do ohně nedal. Nevím, zda je to fotkou. Mně se nějak nezdá ani ten na Aukru...
Registrovaný uživatel
Jsou oba v pořádku. Ideálně Dorotheum, tam jsou na toto téma kupci. Nebudou vás cenově tlačit dolů, jako internetové aukční síně. Pro Kodla je to nevýznamné, nejde o vyhledávané téma autora, nejde o rozměrný líbivý
a reprezentativní olej. Pro Art Consulting v zásadě také ne. Vyvolávací cena kolem 10 výše a v Dorotheu, pro jarní aukci, tuhle už nestihnete.
Registrovaný uživatel
Jsou oba v pořádku? Rád bych měl Vaší jistotu. Je snad tento z Aukra? https://czumalo.files.wordpress.com/2013/12/kp038.jpg
Registrovaný uživatel
Zkrátím to, není. Na Aukru je falzum. Ve srovnání s originálem je to zřejmé.
Registrovaný uživatel
Když bych se rozhodl si obraz ponechat a případně ho dát třeba do některé aukce jak napsal vlackar až na jaře přemýšlím také o odhadu jeho ceny u odborníka.Pokud by ale někdo ze sběratelů ještě do jara nabídl rozumnou cenu za tento obraz od O.Blažíčka mohli bychom se i dohodnout na ceně jak jsem psal jsem spíše pro krajinu.
Registrovaný uživatel
upřesnuji po přeměření obraz olej plátno na kartonu pod sklem vel s rámem 40x51cm bez rámu 38x54cm
Registrovaný uživatel
Chtěl bych nechat udělat odborný posudek a odhad ceny na obraz od O.Blažíček koho by jste mě doporučili v Praze případně kontakt a jaká je cenová relace za posudek děkuji.
Registrovaný uživatel
votan napsal
Chtěl bych nechat udělat odborný posudek a odhad ceny na obraz od O.Blažíček koho by jste mě doporučili v Praze případně kontakt a jaká je cenová relace za posudek děkuji.


posudek určitě nejlépe přímo u paní Blažíčkové. Nicméně cenový odhad nebývá součástí.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o radu signováno O.Blažíček kostel

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1