Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o určení autora

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o určení autora

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
jsem zde nový, tak doufám, že se neodpustím nějakého porušení pravidel, když vás požádám o pomoc s určením autora těchto kreseb. Bude to nejspíš někdo z Anglie. Děkuji mnohokrát.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nevíte o nějakém podobném anglickém fóru? Děkuji
Registrovaný uživatel
mozno keby to kreslila osobne anglicka kralovna,
par eur by to cenu malo.
tu neni o com.
_______________
Registrovaný uživatel
Škoda, že nevíte tedy o nějakém podobném foru v Anglii. Každopádně jsem nečekal nějakou cennou záležitost, páč jsem obrázky koupil kvůli rámům za pár liber na londýnském bleším trhu.
Se mi na zdejším fóru zalíbilo, tak ještě nafotím pár obrázků. Jestli budete mít nějaké informace, děkuji.
Registrovaný uživatel
Škoda, že nevíte tedy o nějakém podobném foru v Anglii. Každopádně jsem nečekal nějakou cennou záležitost, páč jsem obrázky koupil kvůli rámům za pár liber na londýnském bleším trhu.
Se mi na zdejším fóru zalíbilo, tak ještě nafotím pár obrázků. Jestli budete mít nějaké informace, děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
první dva jsou nejspíš barevné litografie (aspoň si myslím, ačkoli z fotky se to blbě posuzuje) usuzuji spíš podle polohy signatury a toho, že je něco napsané i v druhém rohu tj. kolikátý tisk z kolika celkem je ten váš.

poslední dílko mě celkem neoslovilo...
Registrovaný uživatel
Autorem prvního obrázku v druhém příspěvku bude téměř určitě Arno Nauman. Mám od téhož autora také obraz.
« Poslední úpravu provedl(a) Serge Nubret v 30. 5. 2012, 15:32. »
Moderátor
Dvojka - Jan Rambousek.
Nauman a Rambousek - grafická záležitost v řádu stokorun.
Registrovaný uživatel
Díky moc za přesné určení. Jan Rambousek mě opravdu potěšil. Mohli by se Vaše znalecké oči shlédnout a popřípadě okomentovat pár dalších malůvek? Děkuji mnohokrát..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pomůže také někdo s určením autora a případně odhadne i přibližnou cenu u těch posledních třech obrazů. Děkuji mnoho.
Registrovaný uživatel
cenu vám klidně řeknu...pár stokorun...ani jedno není nijak všeobecně známý autor a navíc ty kytice jsou poměrně kýčovité.
Moderátor
Jak sám říkáte - malůvky. Co tak asi za ně můžete chtít...
Registrovaný uživatel
Wjem: kdybyste byl tak zlatý, byl bych moc rád, kdybyste mohl hodit očko na grafiku v mém tématu ... předem děkuji :o)

jinak myslím, že určitě pár stovek dostanete, s více bych ale nepočítal. Nebo hledejte nějakého nadšeného sběratele kytic :-)
Moderátor
A kde to je???
Registrovaný uživatel
Wjem: tu: https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/infinityho-sbirka-m-kucera-a-dalsi-12114x3

děkuji :)
Moderátor
INFinity napsal


Nevidím to moc nadějně... Signatura na nikoho známějšího nesedí, a proto bych moc nedoporučoval nad dotyčnou grafikou "trávit mládí"... Spíš se zamyslete, nemáte-li mezi svými grafickými dílky něco zajímavého na výměnu, páč v dohledné době sem nabídnu za tímto účelem jednu zajímavou půvabnou a nikoliv bezcennou litografii (ženská!!!) formátu A3, kterou mám shodou oíkolností 2x... ;)
Registrovaný uživatel
Mno zajímavější tu mám :-) ... Johna, oba Chatrné... ;) ale jinak samozřejmě díky, za zkouknutí...

Mě se ta grafika prostě líbí :/ a chtěl bych vědět kdo to je nu :(

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o určení autora

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1