Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Prosím ocenit mosazné potřeby písaře

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím ocenit mosazné potřeby písaře

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Trošku to poopravím - nielen v Londýne sú voľné vstupy do múzejí , určite zadarmenko to je napr. aj v Bristole či Exeteri. Vlastne mám pocit že v UK sú všetky veľké múzeá (národné) free. Angláni sú jednoducho trochu inde než my :?

Adalbert napsal
Absolutně nejlevnější muzea jsou v Londýně nad Temží. Vstupné do všech státních muzeí = 0. A to pořád během řádné otevírací doby. Jednodenní letenka tam a zpět se dá také pořídit za nevelkou cenu.
Hodně levná je Vídeň, o státních svátcích je za 1 cenu vstupné do 2-3 muzeí. Samozřejmě je možné jet 26. 10., kdy je otevřeno vše zdarma, ale to nedoporučuji, všude jsou davy lidí a z návštěvy člověk nic nemá. Také některé soboty jsou ve Vídni některá muzea zdarma. Například muzeum designu super zážitek: nádherné české sklo a porcelán. Ve Vídni se také vždy pořádně najím, mám rád suši a jiná japonská a čínská jídla v restauraci Sajado se toho vždy najím do foroty. Vídeň má pro nás ještě jednu velkou výhodu, mají super informační kancelář pro české turisty. Z České republiky tam můžete volat zdarma, mluví perfektní češtinou, na e-mail Vám pošlou mapky, informaci, zjistí vše co potřebuje vědět atd.
Když bylo euro za 25 korun, tak byla Vídeň levnější než Praha.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Pane Adalberte, asi jste se spletl. Nejedná se o sousoší Ctirad a Šárka, ale o Daphnis a Chloe. Odkaz je zde:
https://fr.wikipedia.org/wiki/Daphnis_%C3%A9_Chlo%C3%A9
Registrovaný uživatel
Myslím, že máte pravdu. Viděl jsem podobné které zobrazovalo Ctirada a Šárku, ale k té předloze, kterou jste našel má Vaše sousoší blíže.
Adalbert

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Starožitnosti » Prosím ocenit mosazné potřeby písaře

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1