Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Půdovky viz.fota.

Vykupminci.cz
Numisargo

Půdovky viz.fota.

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Včera jsem byl v Ostravě , v bazaru na Mariánskohorském náměstí , doufaje , že když se prohrabu touto mokrou stodolou, něco , alespoň něco najdu . Nic. tak jsem se rozhodl , že si koupím alespoň reprodukci ,tisk na papíře, výřez ze známého Švabinského obrazu " Léto " , Nu , taková ta žena se slunečníkem a půvabně " těstovitovou " zadnicí . Za tuto napůl vlhkou repro chtěli 200 , - Kč.
Jinak sběratelé neželte , obrazů kvanta , ale jeden horší jak druhý , navíc vše mokré, polámané + ceny šílené . Děs.Nestojí za navštěvu toto místo.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No to je ale krásná galerie, to musel být zážitek ! :D
Registrovaný uživatel
Strávil jsem tam tři hodiny systematickým prohlížením kusu po kuse.Výnos: jakási litografie od Zezuly,Hrnčárka které jsem ani nebral . Myslel jsem si , že není možné , aby v té hromadě nebylo alespoň něco podle mého gusta. Nebylo , prostě nic . Hromada mokrého šrotu .
Registrovaný uživatel
Ale přece o tom ti je, to HLEDÁNÍ ! Ten adrenalin !! :)
Registrovaný uživatel
presne tak.
ja by som sa tam v pohode tiez hrabal 3 hodky,
nic by som si nevybral (pretoze by som nevedel),
ale bol by to pre mna pekny relax :)
_______________
Registrovaný uživatel
Ano pánové , jistě , netvrdím že hledání uspokojení nepřináší . Akorát , když je to fakt jeden větší kýč než druhý, tak jakoby rozkoš z hledání, ta tuna nevkusu - přetluče.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Půdovky viz.fota.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1