Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Řád německého orla 2. stupně?

Vykupminci.cz
Numisargo

Řád německého orla 2. stupně?

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim vas je to original vyznamenanie?Ma pekne znacenie na ocku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jsou tam určité znaky(které nebudu rozepisovat) a je možné říci: :roll:
ANO je to originál!
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jsou tam určité znaky(které nebudu rozepisovat) a je možné říci: :roll:
ANO je to originál!
Cize na kolko percent viete povedat ci to je origo? ;)
Moderátor
Já jsem na matematiku a procenta slabý :roll: , ale zde říkám, je to ORIGINÁL ! :P
Moderátor
Par obrázku pro porovnaní, ale i když to je originál, kvalita je důležitá

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dakujem za info a ochotu.Je to 2stupen?
Registrovaný uživatel
A nevadi ze na tom znaceni 2.1 nieje ta bodka?
Registrovaný uživatel
A na kolko by ste ho ocenil?
Moderátor
Kříž je tedy poškozený, ale já zásadně nic neoceňuji, on sem brzy někdo přijde a cenu Vám nabídne. :P
Registrovaný uživatel
fedor666 napsal
A nevadi ze na tom znaceni 2.1 nieje ta bodka?


Řekl bych, že to není tečka, ale patka od nožičky té dvojky. Pěkný metálek, takový se často nevidí.
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
fedor666 napsal
A nevadi ze na tom znaceni 2.1 nieje ta bodka?


Řekl bych, že to není tečka, ale patka od nožičky té dvojky. Pěkný metálek, takový se často nevidí.
Dakujem za info viete ho ocenit?
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Kříž je tedy poškozený, ale já zásadně nic neoceňuji, on sem brzy někdo přijde a cenu Vám nabídne. :P
NEvadi ale aj tak dakujem
Registrovaný uživatel
Nejsem falerista, takže netuším. Někde jsem tu sice měl jeden katalog na tato vyznamenání v el. podobě, je to už ale pár let a nevím kde je. Zkuste se poptat přímo na nějakém military fóru.
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Nejsem falerista, takže netuším. Někde jsem tu sice měl jeden katalog na tato vyznamenání v el. podobě, je to už ale pár let a nevím kde je. Zkuste se poptat přímo na nějakém military fóru.
Ok aj tak dakujem :)
Registrovaný uživatel
http://www.emedals.com/collectors-gallery/germany/third-reich-national-awards/german-eagle-order?vmcchk=1
Moderátor
Vážení, nechtěl jsem zde dávat žádný katalog, neb to je obchodní záležitost a oni mohou čekat několik let než se najde kupec. U toho kusu, co nám kolega představil chybí originální závěs a bílý smalt je na obou stranách poškozen, zde je tedy nutno si uvědomit, že to může koupit opět jen obchodník a levně, neb musí investovat do opravy. Pokud to opraví amatérský tak to je neprodejné. Je to sice originální kus, ale silně poškozený. Jako numismatik by nekoupil silně poškozenou ( i vzácnou a drahou mincí) tak opravdový sběratel nemůže koupit tak silně poškozený kus. Ono opravdu nelze počítat tak, že to stojí tolik a tolik dolarů tak si to znásobím a prodám. Nejprve je nutno najít kupce a v tomto případě musí být bohatý a trochu !tupý" aby koupi. Já bych si to do sbírky nedal a to ani pokud bych dostal jako dar, ale snažil bych se prodat a koupit si něco v dobré kvalitě. Zkuste to nabídnout na Aukro od koruny a uvidíte sám. :x

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Řád německého orla 2. stupně?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1