Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » rada studentce VV o malíři James Lalepop Becker

Vykupminci.cz
Numisargo

rada studentce VV o malíři James Lalepop Becker

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, potřebovala bych získat nějaké informace o malíři - James Lalepop Becker a kontextech jeho malby + určit styl malby obrazu (Love among friends) v příloze. Nevím si s tím rady...Děkuji za jakékoli reakce.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A pak dostanete zápočet, že?
Registrovaný uživatel
Tady by si nevědělo rady více lidí, a to i ti, kteří zápočet ani nepotřebují... Co to děláte za školu, že vám tam dávají takovéhle nesmyslné úkoly? Jak jsem na toho borca koukala na netu, těžko tam hledat nějaký jednotný styl.
Zrovna u tohodle obrazu bych to označila třeba jako pozdní krabicoidní symbolický realismus se zřetelnými reminiscencemi na fauvisticky pozdní pop-artový formalismus ...

Anebo nějak úplně jinak :D
Registrovaný uživatel
Zrovna u tohodle obrazu bych to označila třeba jako pozdní krabicoidní symbolický realismus se zřetelnými reminiscencemi na fauvisticky pozdní pop-artový formalismus.................................................................. :roll: :roll:
Registrovaný uživatel
Já bych to nazval “Chtěl původně dělat koláž ale nemohl najít nůžky tak to namaloval” ;)
Moderátor
Soudobý americký výtvarník, jehož dílo je založeno na syntéze řady moderních uměleckých směrů. V tomto případě mi přijde, že mixuje kubismus a op art. Na větších aukcích se neobjevuje, prodává většinou přes internet a jakou má budoucnost - Bůh ví... podobných malířů jsou sta a sta...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » rada studentce VV o malíři James Lalepop Becker

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1