Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Rakousko nebo bosna ??

Vykupminci.cz
Numisargo

Rakousko nebo bosna ??

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Rakousko nebo bosna ??

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jednoznačně BOSNA.
Registrovaný uživatel
Díky ;)
Registrovaný uživatel
Bosna . jaká je cena za druhé místo ??
Registrovaný uživatel
První cena dnes putuje na slovensko - http://aukro.cz/item929594977_ost_sachsen_minr_41_ctyrblok_zkousene.html
Registrovaný uživatel
já chci taky !!!!!!!! :?
Registrovaný uživatel
No dnes se docela dařilo - poprali se o DDR a šlo to do světa za euro x 14
Registrovaný uživatel
pass - asi 500 ks neraženého DDR jsem prodal vloni na aukru za 250.- jako balíček , jak je to možné , že je nyní o DDR takový zájen , byly v luxusním stavu.
Moderátor
Podle mne Bosna a Hercegovina :).
Registrovaný uživatel
Packa02 napsal
pass - asi 500 ks neraženého DDR jsem prodal vloni na aukru za 250.- jako balíček , jak je to možné , že je nyní o DDR takový zájen , byly v luxusním stavu.


Nevím, ale roztrhal jsem to na jednotlivé série a jednotlivé známky - katalog michel x 10 a dražili to i tři lidi. Něco bylo za 2.5 euro, já to dal za 25 kč a prodalo se to za 51 kč. Dokonce jeden aršík byl za 2.8 euro a prodal se za 98 kč a ten druhý dostal taky za 93 kč. Měl jsem ho 2x. Prodalo se 80 % z asi 150 aukcí DDR.
Moderátor
No tak to klobo'k dolů.Kdybych měla dát za to německo takový peníz, tak by mě taťka utrhl hlavu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Rakousko nebo bosna ??

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1