Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové mince » Řecké 2E.2004 oběžné

Vykupminci.cz
Numisargo

Řecké 2E.2004 oběžné

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Je vyraženo 30 000 ks této mince,pak se jedná již o minci "R".Předpoklad ceny je ??Napište své názory,děkuji.
Registrovaný uživatel
Ci je nieco "R" alebo nie, je podla mna pri euro minciach zbytocne riesit (o to viac ked vies presny naklad).
S 30.000 kusmi je urcite v "top 10" 2€ minci podla nakladu a vzhladom na popularitu 2-euroviek sa to da povazovat za relativne nizky naklad.
Cena je zhora ohranicena cenou sady 2004 (aktualne cosi okolo 50-55€) a zdola ohranicena nominalnou hodnotou (aktualne 2€ :lol: ) - da sa ocakavat, ze to bude z tej hornej polovice intervalu :)
_______________
Juraj.
Registrovaný uživatel
numismatik-cz napsal
Je vyraženo 30 000 ks této mince,pak se jedná již o minci "R".Předpoklad ceny je ??Napište své názory,děkuji.


Pro mě ta mince má hodnotu 2 EURA a to beru z toho ohledu, že jsem s ní toto léto normálně platil a zase jsem ji několikrát v obchodě dostal jako drobné nazpátek
Moderátor
Tech 30tis kusu bylo pouze v sadach,do bezneho obehu tato mince nebyla urcena proto si myslim ze si s ni v lete normalne neplatil.
V katalogu Schon u teto mince neni cena uvedena takze jak pise j-marc cena se da odvodit z ceny sady.

PEHU_ napsal
Pro mě ta mince má hodnotu 2 EURA a to beru z toho ohledu, že jsem s ní toto léto normálně platil a zase jsem ji několikrát v obchodě dostal jako drobné nazpátek
Moderátor
Mozna PEHU dostal obezne pametni 2€ olympiada Atheny 2004 ktereho bylo vyrazeno 34,5mil.
Registrovaný uživatel
Kucera napsal
Mozna PEHU dostal obezne pametni 2€ olympiada Atheny 2004 ktereho bylo vyrazeno 34,5mil.


Tak tak - však také tuto diskuzi někdo nazval: "Řecké 2E.2004 oběžné"

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové mince » Řecké 2E.2004 oběžné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1