Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Římská zřícenina (olej). Jaký je autor?

Vykupminci.cz
Numisargo

Římská zřícenina (olej). Jaký je autor?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Od otce jsem získal obraz bez podpisu. Je u něho puvodní paragon na 8000kč v roce 1990. Koupeno v Českých Budějovicích v Klenoty O.P. závod. Je to Olejomalba na plátně 25x40cm. Název je Římská zřícenina. Další a kvalitnější fotky mohu přidat pokud budete chtít. Je to bohužel foceno za špatného světla :'( . Moc předem děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nikdo nevíme?
1Pavel1 napsal
Dobrý den. Od otce jsem získal obraz bez podpisu. Je u něho puvodní paragon na 8000kč v roce 1990. Koupeno v Českých Budějovicích v Klenoty O.P. závod. Je to Olejomalba na plátně 25x40cm. Název je Římská zřícenina. Další a kvalitnější fotky mohu přidat pokud budete chtít. Je to bohužel foceno za špatného světla :'( . Moc předem děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Neber to príliš vážne,ale....
Za tie skoro 2 roky lepšieho svetla nebolo? :)
Ale aj tak sa to bude ťažko určovať..
-s-
Registrovaný uživatel
..nikdo nevíme co potřebuješ zjistit, aspoň si to zapomněl vyspecifikovat,malíře takto nikdo neurčí a vše ostatní už víš.
Moderátor
klejda napsal
..nikdo nevíme co potřebuješ zjistit, aspoň si to zapomněl vyspecifikovat,malíře takto nikdo neurčí a vše ostatní už víš.


Ale tak, on se přece táže na autora obrazu - viz titulek tématu...
A propos, 8 000 Kč v r. 1990 byly docela slušné peníze - bajvoko tak 3 tehdejší průměrné výplaty. To by mě zajímalo, co na tom paragonu tedy je napsáno...
Registrovaný uživatel
Autora samozřejmě nevím, ale připadá mi to jako sračka-obraz. Autor zřejmě něco okopíroval a že to byl neumětel svědčí i použitý rám, který nemá (!) za ty peníze ani parametry profi rámu, o čemž svědčí jeho ostré vyrýsování za tak krátkou dobu na plátno - viz jeho horní část. Já bych si od toho nic nesliboval, jen vyhozené peníze a podvodníci byli, jsou a budou. Vynadejte mi, ale 1.200 bych za to nedal teď. Pán má kvalitnější fotky, jak píše, tak proč je nedá rovnou? Není náhodou Mimoň?
Registrovaný uživatel
Lepší fotky mohu přidat jsem psal. Nevím ale co ode mě chcete nafotit.
Nejsem v tomto znalý. Foto paragonu nějaké detaily řekněte si. Leží mi to na skříni.
stepe napsal
Autora samozřejmě nevím, ale připadá mi to jako sračka-obraz. Autor zřejmě něco okopíroval a že to byl neumětel svědčí i použitý rám, který nemá (!) za ty peníze ani parametry profi rámu, o čemž svědčí jeho ostré vyrýsování za tak krátkou dobu na plátno - viz jeho horní část. Já bych si od toho nic nesliboval, jen vyhozené peníze a podvodníci byli, jsou a budou. Vynadejte mi, ale 1.200 bych za to nedal teď. Pán má kvalitnější fotky, jak píše, tak proč je nedá rovnou? Není náhodou Mimoň?
Registrovaný uživatel
Tak třeba vyfoťte dveře od koupelny, rohožku u dveří a dým z komínů z okolí. My od vás vůbec nic nechceme, to snad chcete něco vy a máte divné zpomalené reakce.
Moderátor
stepe napsal
Tak třeba vyfoťte dveře od koupelny, rohožku u dveří a dým z komínů z okolí. My od vás vůbec nic nechceme, to snad chcete něco vy a máte divné zpomalené reakce.


Teď jsem chtěl napsat něco v podobném duchu. Pán by se měl starat a nikoliv čekat, že ho snad budeme prosit...
Registrovaný uživatel
Svět kolem nás se tak rychle mění, že mu přestáváme rozumět :|
Registrovaný uživatel
Mám stejný pocit,hlavně když začne člověk moc přemýšlet...
Registrovaný uživatel
Tak já nevím nejdříve nedostatečné fotky. Teď všechny fotky zbytečné. Já žádal o radu ale je vidět že tady to nebude. Já nevím jak se hodnotí obrazy podle čeho. Jaké jsou detailní znaky aby fotka vám něco říkala. Jestli určíte autora podle fota " dveře od koupelny, rohožku u dveří a dým z komínů z okolí " tak já je sem dám. Vy jste odborníci. Celou dobu se nikdo neozval a teď když jsem tuto tému oživil tak najednou jsem vám k smíchu? Vy nehodnotíte obraz ale děláte ze mě debila. Další anonymní forum plný rádoby expertu asi není to pravé na hodnocení obrazu to už teď vím. Dík za vše.
Moderátor
Jste sběratel? Nejste. Toto je sběratelské fórum a nikoliv bezplatná poradna pro kohokoliv na požádání a navíc na základě naprosto nedostačujících podkladů.
Odneste si ten obraz někam do starožitnictví či některé aukční síně...

Toto téma uzavírám.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Římská zřícenina (olej). Jaký je autor?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1