Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Mince Habsburků » Rodové a církevní ražby

Vykupminci.cz
Numisargo

Rodové a církevní ražby

Moderátoři: jan322, Kucera, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Napsal jsem ti mail.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Pěkný kolečko.!
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Sigure dneska já. Dám sem tenhle kousek který už roky závidím kamarádovi a možná nadešel čas na změnu majitele, jen nevím jestli na něj budu mit. Je to opravdu nevídaný kousek a docela by mě zajímalo jestli někdo ví o nějakém záznamu výskytu nebo ho měl možnost vidět u někoho ve sbírce. Protože já znám a viděl jen tento kus. Plánský 3krejcar 1649 Heider značka mm horník. Opravdu výjimečná záležitost.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Velmi rád bych podobně reagoval jako někteří v jiných vláknech,ale tyhle věci nedělám..
Registrovaný uživatel
Čo myslíte, aký je to ročník? 33,36?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
...moc pěkný mincičky kluci máte ;)
Registrovaný uživatel
Povedal by som, že je to 33. Šestka na porovnanie v letopočte je a bruško má iné ako posledné dve číslice. Tie vyzerajú veľmi podobne a ako keby boli puncované opotrebovaným puncom.
Registrovaný uživatel
Povedal by som, že je to 33. Šestka na porovnanie v letopočte je a bruško má iné ako posledné dve číslice. Tie vyzerajú veľmi podobne a ako keby boli puncované opotrebovaným puncom. Na tej poslednej je aj náznak šikmej čiarky ako máva trojka.
Registrovaný uživatel
taky myslim 33ka
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Vcera se drazil na numimarketu tenhle tolar, je tak poničený nošením nebo je to falzum či nějaká novorazba? Nějak se mi nezda. https://onebid.cz/cs/mince-bohemia-schlick-stefan-and-brothers-1505-1528-thaler-nd-joachimsthal/1699310
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Že by made in ČB ?
Registrovaný uživatel
Taky jsem na něj koukal. Je tam napsáno "mírně vyčištěno" :-)
_______________
Registrovaný uživatel
príde mi ako liaty
Registrovaný uživatel
Nedavno se melo nekde drazit tohle falzum a ja blbec si to nepoznamenal, nevite nahodou kde a jestli uz se nekde drazilo? myslim ze to bylo nekde u CNS ale zabuh to nemuzu najit

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Koupil jsem ho pro kamarada v cns Sumperk
Registrovaný uživatel
Ok, diky za info, taky jsem si ho chtel koupit. Naposledy bylo v auree tusim nekdy okolo roku 2016 kde se ovsem prodalo jako original.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Pár pěkných Valdštejnů z muzea ve Frankfurtu nad Mohanem :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zase sem něco přidám ať to tady nevymře. Na tento ročník jsem čekal dlouho a najednou se objevili dva, jinak jsem ho nikdy neviděl a všechny co udává smetana jsou z muzeínich sbírek kromě jednoho, u M&CH velmi pěkný a tento u Höhna. Zajímavost byla že byli oba z totožných razidel. U Macha mi na něj nestačila peněženka ale spokojím se i s tímto kusem. Velmi pěkně čitelný, nepoškozený a vzhledem k výskytu bez debat do alba patří.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Ahoj všem. Moc se mi líbí toto vlákno, bohužel se diskuze někde hodně zasekla. Zkusím tedy přidat něco ode mě, třeba se vám bude tato Olomouc líbit. Budu rád, pokud se ozvou sběratelé olomouckých biskupů.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Přidávám k diskuzi ještě jednu raritku tohoto ročníku

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Zase sem něco přidám ať to tady nevymře. Na tento ročník jsem čekal dlouho a najednou se objevili dva, jinak jsem ho nikdy neviděl a všechny co udává smetana jsou z muzeínich sbírek kromě jednoho, u M&CH velmi pěkný a tento u Höhna. Zajímavost byla že byli oba z totožných razidel. U Macha mi na něj nestačila peněženka ale spokojím se i s tímto kusem. Velmi pěkně čitelný, nepoškozený a vzhledem k výskytu bez debat do alba patří.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Trochu mimo téma.Skutečně dáváte takové mince do alba?
Registrovaný uživatel
Olmutz napsal
Přidávám k diskuzi ještě jednu raritku tohoto ročníku

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Mám zajímavý rodovky, písni mi prosím. Tady se tomu už asi nikdo nevěnuje.
tucosalamanca82@email.cz
Registrovaný uživatel
Trochu mimo téma. Skutečně dáváte takové mince do alba?

Dává a napsal i důvody proč tak činí.
Registrovaný uživatel
Není to trezor, ale skříňka udělala radost....jednou jsem šel takhle kolem antiku a byla tam....Nešlo odolat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
...kurva to je bambulí jak na senegalským festivalu :D
Registrovaný uživatel
Krejcar Karla III. Lotrinského, taky přidám jeden z typů ročníku 1707...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) leiden1 v 3. 2. 2024, 13:49. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 >

Sběratel.com » Mince Habsburků » Rodové a církevní ražby

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1