Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Rozdělit diskusi Naše známky

Vykupminci.cz
Numisargo

Rozdělit diskusi Naše známky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj,
je to jen návrh, ale nebylo by lepší v sekci známek rozdělit diskusi například na RU a ČSR I, BuM a ČSR II a Česká republika tak, aby působily tyto sekce samostatně?

V tom aby se čert vyznal, když je to tam všechno dohromady. Já neříkám, ať je tam i jedna obecná kategorie, když se zaregistruje někdo, kdo našel album, neví absolutně ani orientačně co v něm má a kam to zařadit a prosí o radu, ale... katalogy jsou zvlášť, na nabídkách obchodů je to taky zvlášť, tak proč by moje oblíbené diskusní forum měl být výjimkou?!?!?! :-)

Je to jen návrh
« Poslední úpravu provedl(a) Karel88 v 8. 3. 2015, 15:29. »
Moderátor
Stejně všichni vrazí dotaz do první sekce, případně do obrazů nebo starožitností.
Registrovaný uživatel
Ale nám by to třebas pomohlo, ne? Hned bych do ČSR I šoupnul i oddíl Hradčany jako podrubriku a udělal bych samostatný podrubriky pro celistvosti, celiny, doplatní známky, novinové známky, letecké známky atd. Ano, některé diskuse by prostě holt byly "mrtvé", ale ten luxus v tom hledat, panečku :-)

Dobře... asi opět prostě jen myslím moc na sebe... omlouvám se :-)
Registrovaný uživatel
Karel - myšlienka určite dobrá - bol by v tom určite väčší poriadok.
Jeden z problémov takto dlho fungujúceho fóra je ten, že ak by sa menili témy (ich názvy a usporiadanie v hlavných sekciách a podsekciách), tak by linky (odkazy) na iné témy ktoré sa nachádzajú na tomto fóre v niektorých príspevkoch prestali byť funkčné ...
Registrovaný uživatel
Aháááá, tak to děkuju za vysvětlení... já jsem to osobně považoval i za drzost něco navrhovat po pár dnech od registrace... ale jsem rád, že alespoň můžu být někde, kde se dají sehnat fajn informace od lidí se zkušenostmi... děkuju za vysvětlení...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Rozdělit diskusi Naše známky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1