Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše mince » Sada mincí 1994

Vykupminci.cz
Numisargo

Sada mincí 1994

Moderátoři: Charon, Guldiner, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj, měl bych dotaz na sadu mincí z roku 1994. Jde mi konkrétně o matnou variantu ražby 10, 20 a 50 haléřů. Náklad je 2500 kusů sad, pokud se nepletu. Zajímalo by mě, jestli je to na té sadě někde uvedeno či nikoli. V tom případě jestli se to pozná pouze podle toho, že se haléře neblejskají. Novotný to v katalogu nerozlišuje, je to tak? A je pravda, že matová sada je ta sada označená jako HM, BJ? Díky za ujasnění :-)
Moderátor
ano na sade to nikde uvedeno neni,onehda se tato sada v nejakem vlakne resila tak zkus pohledat
Moderátor
dracom napsal
Ahoj, měl bych dotaz na sadu mincí z roku 1994. Jde mi konkrétně o matnou variantu ražby 10, 20 a 50 haléřů. Náklad je 2500 kusů sad, pokud se nepletu. Zajímalo by mě, jestli je to na té sadě někde uvedeno či nikoli. V tom případě jestli se to pozná pouze podle toho, že se haléře neblejskají. Novotný to v katalogu nerozlišuje, je to tak? A je pravda, že matová sada je ta sada označená jako HM, BJ? Díky za ujasnění :-)

Dle katalogu od J.Moravce je to tak jak uvadite. 10h,20h,50h,1Kc,2Kc,5Kc,10Kc je razba Bizuterie Jablonec a 20Kc,50Kc razba Hamburg.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Naše mince » Sada mincí 1994

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1